The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

راهنمای خرید تشک نوزاد و کودک

از موارد مهم که در زمان خرید سیسمونی توسط والدین بسیار به آن توجه می‌شود، تخت نوزاد می‌باشد. در کنار این وسیله خرید تشک نیز یکی از ضروریات این خرید محسوب می‌شود. نکته مهم در رابطه با این وسیله توجه بسیار به آن در زمان خرید می‌باشد. اغلب توجه والدین به نوع طرح و دیزاین تخت برای اتاق کودک می‌باشد. شاید کمترین توجه به انتخاب تشک نوزاد در این خرید وجود داشته باشد که بسیار امری ضروری در سلامت جسمی کودک محسوب می‌شود؛ بنابراین توصیه ما به والدین عزیز در زمان خریداری وسایل سیسمونی توجه به تشک مناسب برای نوزاد می‌باشد.

یک تشک خوب نه تنها زمان خواب را برای کودک شما دل‌چسب‌تر می‌کند بلکه از استخوان‌های در حال رشد او نیز محافظت می‌کند و به هنگام خواب نیز ایمنی کودک را حفظ می‌کند. اطمینان حاصل کنید که خوشخواب تختی که مخصوص کودک است را انتخاب کرده‌اید. زیرا خوشخواب نرم، ریسک خفگی و ابتلای کودک به سیدس (سندرم مرگ ناگهانی نوزاد) را بالا‌تر می‌برد. خوشخوابهایی که برای کودکان بزرگ‌تر و افراد بالغ طراحی شده‌اند ممکن است استحکام کافی را نداشته باشند. در زمان انتخاب تشک های مخصوص نوزاد باید به موارد بسیاری توجه کنید و تنها تمرکز خود را بر روی قیمت و هزینه آن معطوف نکنید.

از موارد مهمی که در زمان خرید کالای خواب نوزاد می‌بایست به آن توجه شود ابعاد، اندازه، جنس و همچنین طرح‌های مختلف آن است؛ بنابراین با توجه به این ویژگی‌ها می‌بایست در زمان خرید تشک برای نوزادتان دقت کافی و لازم را داشته باشید.

 

 

در واقع اندازه تشک نوزاد شما باید طوری باشد که بتوانید آن را در تخت به‌خوبی جاسازی کنید. ۴ سانتیمتر فاصله مناسبی برای ایجاد فاصله بین لبه های تشک با چهارچوب تخت می‌باشد. عدم رعایت این نکته و وجود فاصله باعث ایجاد مشکل درگیر کردن دست و پای نوزاد در لبه های تخت خواهد شد. توصیه می‌کنیم که به محکم و مقاوم بودن تخته ‌هایی که در زیر تشک جاسازی‌شده‌اند، نیز توجه کنید. نکته مهم بعدی جنس تشک می‌باشد.

مهم‌ترین نکته در زمان خرید هر نوع تشک و خوشخوابی به‌خصوص برای نوزادان توجه به مرغوبیت جنس به‌کار رفته در آن‌هاست. در واقع باید افراد کیفیت را فدای هزینه نکرده و توجه خود را به این امر بیشتر از موارد دیگر معطوف نمایند.

 

  

تشک های آنتی رفلاکس نوزاد

شل بودن عضلات دستگاه گوارش، منجر به خروج محتویات معده از معده به سمت دهان شده که رفلاکس نامیده می‌شود. در نوزادان، این عضلات تا بعد از 6 ماهگی شُل هستند. به همین دلیل، نورادان شیر و مایعاتی که می‌خورند را بر می‌گردانند. تشک‌های شیب‌دار در جهت کاهش رفلاکس معده بسیار موثر هستند. اصلاح وضعیت و محل خواب نوزاد بسیار مهم و برای جلوگیری از برگشت محتویات اسیدی معده به دهان و ریه ضروری است. به همین دلیل توصیه می‌شود نوزاد بر روی سطحی سفت و شیب‌دار خوابانده شود به صورتی که سر نوزاد بالاتر از سینه و شکم او قرار گیرد.

 

تشک آنتی رفلاکس

 

نکاتی درباره خرید تشک نوزاد و کودک

  • از مراکزی خرید، کالای خواب را انجام دهید که دارای اجناس باکیفیت و ضمانت باشند تا بتوانید در صورت ایجاد هرگونه مشکل به این مراکز مراجعه نمایید.
  • از میان طرح های فانتزی جدید می‌توانید با توجه به جنسیت نوزاد خود به خرید کالای خواب او اقدام کنید.
  • توصیه می‌شود تشکی را خریداری کنید که از پشم و الیاف نرم در داخل آن استفاده‌شده باشد تا نوزاد شما دچار آزار و اذیت در زمان خواب نشود.
  • به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود از تشک‌های دست‌دوم و ارزان برای نوزادان استفاده شود.
  • در رابطه با تشک‌های گهواره دست دوم یا استفاده شده احتیاط کنید برخی تحقیقات رابطه‌ای بین خوشخوابهای دست دوم و افزایش خطر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد گزارش کرده‌اند.
  • هر چند سال یک‌بار (۷ سال) به تعویض تشک‌های مخصوص نوزاد اقدام نمایید.
  • از خرید تشک‌های بادی صرف نظر کنید آن‌ها برای کودکان ایمن نیستند چرا که سطح نرم آن‌ها خطر خفگی برای کودکان دارد.
  • خوشخواب محکم خوب است زیرا اگر سطح آن بیش از اندازه نرم باشد خوشخواب شکل بدن نوزاد را به‌خود میگرد و خطر خفگی و سندرم مرگ ناگهانی نوزاد را به‌وجود می‌آورد.