The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

راهنمای خرید تشک بازی و پارک بازی 

به احتمال زیاد زمین بازی جز اولویت ­های بالای فهرست خرید شما نیست، اما قطعا به دردتان می­خورد، به­ خصوص وقتی­ که برای تفریح به جاده می ­زنید، زمین بازی  به راحتی نصب و جمع می­ شود و  فضایی امن و قابل حمل و نقل برای استراحت و بازی کودکتان مهیا می ­کند.

تشک بازی

برخلاف زمین بازی­های قدیمی مربعی شکل که احتمالا والدین­ شما استفاده می­ کردند، بیشتر زمین بازی­های امروزی مستطیلی هستند و امکانات  بیشتری برای سرگرم­ کردن کودک شما دارند، مثل آویز سیار، اسباب­ بازی­های جداشدنی یا سرگرمی ­های مختلفی که موزیک ترکیبی، صداهای طبیعت و نور چشمک­ زدن (بعضی از آنها با کنترل از راه دور فعال می­ شوند) دارند.

اگر توقع دارید مدام زمین بازی­تان را از این اتاق به آن اتاق حرکت دهید، قبل از خرید حتما ابعاد آن را چک کنید. خیلی از درهای ورودی فقط 76 سانتیمتر پهنا دارند. توجه داشته باشید که برای  جا به­ جا کردن زمین بازی ­های لوکس در داخل خانه احتمالا مدام باید آنها را جمع کنید.

 تخت و پارک

 

ویژگی ­های تخت و پارک بازی:

به دنبال تخت و پارک بازی باشید که ترکیبی از ویژگی ­های مفید داشته باشد، اما برای ویژگی ­هایی که برای شما کارآمد نیست پول خرج نکنید. این ویژگی ­ها برای تخت و پارک بازی عبارتند از:

سبد حمل کودک (کریر): سبد حمل کودک و میز تعویض توکار می تواند بسیار کارآمد باشد. فقط به یاد داشته باشید که هیچ وقت نباید فرزندتان را بدون محافظ بین این وسایل در تخت و پارک رها کنید.

محل تعویض: ویژگی بعدی تخت و پارک بازی محل تعویض پوشک است که از نظر ایمنی بهتر است زمانی که از میز تعویض لباس استفاده نمی کنید، آنرا در بیاورید. می توانید برای کم کردن هزینه­ نصب میز تعویض، از زیرانداز های امنی که روی زمین انداخته می شوند استفاده کنید که قیمت ارزانی هم دارند. برای جلوگیری از گیرافتادن احتمالا کشنده بین میز تعویض و ریل بالایی زمین بازی، وقتی که که میز تعویض سرجایش است، هیچ وقت کودک را داخل زمین بازی نگذارید. برداشتن میز همچنین احتمال گیرکردن به هر گره در بند محدود کننده میز تعویض را از بین می برد. زمانی که کودکتان به حداکثر وزن مجاز رسید، دیگر از میز تعویض استفاده نکنید.

قابلیت حمل­ و نقل: بیشتر تولیدکنندگان زمین بازی­ هایی تولید می­ کنند که برای حرکت طراحی­ شده ­است.  اگر اغلب با کودکان سفر می­ کنید، شما نیاز به زمین بازیی دارید که به راحتی باز و بسته شود.

 زمین بازی

 

موارد ایمنی که باید در هنگام خرید تشک بازی و پارک بازی در نظر بگیرید:  

 • زمین بازی­هایی را انتخاب کنید که سوراخ­های توری آن کمتر از نیم سانتی متر باشد. مواردی که استاندار JPMA دریافته کرده این مقیاس را درنظر گرفته ­است.
 • همه جوانب احتیاط را که در دستورالعمل و روی زمین بازی درج شده بخوانید و پیروی کنید.
 • برای نصب زمین بازی همیشه از راهنمای تولیدکننده پیروی کنید و دوبار چک کنید که همه­ قفل ­ها و لولاهای زمین بازی درست و ایمن سرجای خوشان باشد.
 • زمین بازی را مدام بازرسی کنید و اگر محافظ­ های توری، کاورهای پارچه ­ایی ریل پاره یا سوراخ شده یا میخی از ریل ­ها درآمده، دیگر از آن استفاده نکنید.
 • بهترین کار این است که کریر و میز تعویض را کاملا جدا کنید زیرا ممکن است گردن بچه بین ریل محافظ و کریر یا میز تعویض گیر کند.
 • وقتی کودکتان می­ تواند هل دهد و بلندشود، اسباب بازی­ های بزرگ و چیزهای دیگر را بردارید برای اینکه می­ تواند مثل پله نردبان برای بالارفتن از زمین بازی عمل ­کند.
 • استفاده از زمین بازی را هنگامی که کودک­تان به حداکثر قد و وزن پیشنهادی رسید متوقف کنید.
 • زمین بازی را زمانی که کودک­تان در آن است، حرکت ندهید.
 • وقتی کودک­تان در زیرانداز یا زمین بازی خوابیده است، تمام اسباب­ بازی­ ها را بردارید.
 • هیچ وقت کودک­تان را در زمین بازی بدون مراقبت ترک نکنید.
 • زمین بازی را نزدیک اجاق گاز، شومینه، آتش، یا منبع گرما یا باد، یا نزدیک وسایل سنگین، پنچره و دیوار قرار ندهید.

 

  شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود و کودکتان تشک بازی و پارک بازی را با قیمت تقریبی 137000 تومان تا 1400000 تومان خریداری کنید.