The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.
ابزار بارداری و اقدام به بارداری

تقویم باروری و تخمک گذاری

در هر سیکل قاعدگی ماهانه حداقل یک تخمک بالغ می شود و از تخمدان آزاد می‌شود، و به سمت لوله رحمی با نام فالوپ رها می شود تا به درون رحم برسد. این روند تخمک گذاری نام دارد. شما می توانید از این ابزار برای پیگیری چرخه قاعدگی، تخمک گذاری، روزهای باروری، افزایش شانس تعیین جنسیت و... استفاده نمایید.

 

تاریخ تخمینی زایمان خودرا وارد کنید و اگر تاریخ تخمینی زایمان خود را نمی دانید، تاریخ اولین روز از آخرین پریود خود را وارد کنید.
تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی دوره قاعدگی جنسیت نوزاد

تقویم باروری و تخمک گذاری چیست و چه اهمیتی دارد؟

در حقیقت هر خانمیدر چند روز مشخص از هر ماه بیشترین توانایی باردار شدن را دارد، به این روزها تقویم باروری می گویند. اگر قصد باردار شدن داشته باشید بهتر است تقویم باروری خود را بدانید.

 شما باید بدانید زمان باروری و تخمک گذاری شما چه روزهایی از ماه است، زیرا این تقویم به تعداد روزهای سیکل قاعدگی هر فرد بستگی دارد و در هر فرد متفاوت است. توانایی باروری شما در روز قبل از تخمک گذاری، به بالاترین حد خود می رسد.

تخمدان اکثر بانوان در هر سیکل قاعدگی فقط یک تخمک رها می کند. اگر رابطه جنسی شما دقیقاً در تاریخی که تخمک  آزاد می شود انجام گیرد شانس بارداری شما افزایش می یابد. اگر سیکل قاعدگی نامنظمی دارید تشخیص روز تخمک گذاری کمی مشکل می شود اما جای نگرانی نیست.

معمولاً اسپرم پس از ورود به رحم می تواند به مدت 5 روز در لوله فالوپ زنده بماند این بدین معناست که او می تواند منتظر بماند تا تخمک از تخمدان آزاد شود. اگر سیکل قاعدگی شما 28 روزه است، به طور میانگین تخمک گذاری در چهاردهمین روز سیکل انجام می شود.

سیکل قاعدگی، دوره قاعدگی و چرخه قائدگی همه به یک معنا هستند، در حقیقت سیکل قاعدگی هر فرد از اولین روز خونریزی قاعدگی شروع می شود و تا اولین روز عادت ماهیانه بعدی ادامه دارد. با یادداشت کردن این تاریخ ها و شمارش آن می توانید طول دوره قاعدگی خود را بدست آورید، در نتیجه اولین روز خونریزی عادت ماهیانه شما روز 1 از سیکل قاعدگی بشمار می رود. اغلب بانوان سیکل قاعدگی 28 روزه دارند.

با وارد کردن عدد سیکل قاعدگی و تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی خود می توانید تقویم باروری و تخمک گذاری خود را محاسبه کنید.

پست های مرتبط با ابزار بارداری و تخمک گذاری

مطالب مرتبط با ابزار بارداری و تخمک گذاری را می توانید در پست های زیر بخوانید