The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

راهنمای خرید پوشک

یک پوشک نامناسب ممکن است موجب انحراف پاهای کودک، عفونت ادراری، حساسیت پوستی و بیماری‌های جدی‌تری شود، پس انتخاب پوشک را دست کم نگیرید. مهم این است پوشکی را انتخاب کنید که کمترین معایب و بیشترین فواید را داشته باشد.

پوشک نوزاد

یک پوشک خوب چه ویژگی های دارد؟

قیمت مناسب: این فاکتور را دست کم نگیرید. با یک محاسبه سرانگشتی، شما برای هر ماه تقریبا دو بسته کامل پوشک لازم دارید و این ماجرا تا 2 یا 3 سالگی کودک‌تان ادامه دارد. شما که نمی‌خواهید همه پول‌هایتان را پای پوشک بدهید؟!

اندازه مناسبی داشته باشد: به خصوص 6 ماه اول که غذای کودک فقط شیر است، مدفوع آبکی او به احتمال زیاد از پشت بیرون می‌زند. برای این که مجبور نباشید هر بار تا گردن کودک را بشویید، یک پوشک با پشتی بلند انتخاب کنید. می‌توانید بعد از 6 ماهگی نوع پوشک را عوض کنید.

جذب خوبی داشته باشد: پوشکی که خوب جذب نکند، پس می‌دهد یا گلوله گلوله می‌شود. پوشک‌های دارای لایه جاذب رطوبت در داخل و سطح پوشک، بهترین گزینه‌اند.

ظریف باشد: ظریف بودن پوشک فقط به این درد نمی‌خورد که حجم توده زیر شلوار را کم کند. یک پوشک بزرگ و پهن ممکن است پای کودک را کج کند و روی راه رفتن او هم اثر بگذارد. پوشک باید هم قطر کمی داشته باشد و هم فاصله‌ای بیشتر از 4 انگشت بین دو پای کودک ایجاد نکند.

لایه رویی‌اش کتان باشد: پوشک‌هایی که لایه رویی آن‌ها پلاستیک است، امکان تبادل هوا با بیرون را ندارند و بنابراين پای کودک خیلی زود دچار سوختگی می‌شود. در بین مارک‌های ایرانی تنها چند تا کتان هستند، اما پوشک‌های خارجی همگی کتانی هستند.

 

نکات مهم در انتخاب پوشک مناسب برای کودک

عاری از کلر باشد: بیشتر پوشک‌های عرضه شده در بازار حاوی کلر هستند. این ماده تبدیل به دی اکسین می‌شود که یک ماده سرطان‌زاست. امروزه در زندگی صنعتی دی اکسین در محیط زندگی ما زیاد دیده می‌شود. با انتخاب پوشک‌هایی که بدون کلر هستند آلودگی‌های دی اکسین را کاهش دهید و برای کودک محیطی پاک‌تر درست کنید.

پوشک نوزاد

از پوشک‌های بدون عطر، رنگ و لوسیون استفاده کنید: برخی تولید‌کننده‌ها از مواد خوشبوکننده مصنوعی در پوشک برای معطر شدن آن استفاده می‌کنند و برای زیبا کردن آن از رنگ استفاده می‌کنند و حتی لوسیونی که پوست بچه را نرم کند. در حقیقت ضرر این مواد مصنوعی، بیشتر از سودشان است.

پژوهشگران دانشگاه ماساچوست دریافتند که عامل بیش از 20 درصد راش‌های (ضایعات پوستی- قرمزی پوست) ناشی از پوشک‌ها به علت مواد نفتی است که در رنگ این پوشک‌ها به کار رفته است. پس از پوشک‌هایی بدون رنگ، عطر و لوسیون استفاده کنید. انتخاب پوشک مناسب مانع می‌شود که کودکتان به اگزمای پوشک و عفونت‌های قارچی و برفک مبتلا گردد.

 

کدام برند پوشک برای نوزاد مناسب است؟

انبوه تنوع برندهاي مختلف براي هر پدر و مادري در خريد پوشک مناسب، گيج کننده است، تجربه هاي متفاوت اطرافيان هم کار را سخت تر مي کند چرا که يک پوشک ممکن است براي دو نوزاد مختلف، دو تاثير متفاوت داشته باشد، تفاوت نوع پوست کودکان که عمدتا ارثي هم مي باشد، نقش اساسي در اين تفاوت ها دارد. علت ديگر تمرکز برخي برندها روي برخي سايزهاست که شايد در سنين ديگر انتظار والدين را به خوبي برآورده نکند.

پس دادن پوشک از عمده مسائلي است که بررسي آن را والدين در اولويت پرس و جوهاي خود قرار مي دهند، اصطلاحا گوله شدن برخي پوشک ها پس از ادرار کودک نيز از جمله نارضايتي هاي اعلام شده توسط والدين است. خط انداختن بر روي ران کودک يا عرق سوز شدن کودک به وسيله نوار کناري از ديگر گلايه هاي مادران و پدران است، ماندن جاي چسب پوشک و ادرار سوختگي کودک که ناشي از عدم جذب پوشک مي باشد هم از موارد بسيار مهم قابل بررسي در انتخاب پوشک است.

پوشک نوزاد

برندهاي معتبري چون پريما ترک و پريما لهستان به قدري محبوب مي باشند که مي توان گفت بهترين پوشک ها در طراحي و ساختِ بي عيب و نقص موجود بازار هستند.دو برند معتبر پريما و پمپرز بي اغراق توانسته اند تمامي شاخصه هاي لازم را هم زمان داشته و خيال مشتري را از هر لحاظ راحت کنند. لازم به توضيح است که علاوه بر نم پس ندادن لايه بيروني پوشک بچه، لايه دروني هم بايد با جذب حداکثري موجب آزار کودک نگردد، پوشک پريما با داشتن اين ويژگي ها مي تواند يک انتخاب منطقي از سوي والدين دور انديش لقب گيرد.

پوشک پريما لهستان ظريف و نازک بوده و در عين حال با قدرت جذب بي نظير خود، تا به امروز هيچ گونه شکايتي اعم از ايجاد التهاب و حساسيت در هيچ کجاي دنيا به دنبال نداشته است.پوشک پمپرز نيز به همين صورت توانسته بخش زيادي از بازار پوشک بچه را به انحصار خود در آورد، پوشک پمپرز آلمان لايه اي از کتان داشته و علاوه بر نرمي و لطافت، امکان تبادل هوا را نيز ميسر مي کند تا کودک دچار عرق و ادرار سوختگي نشده و بوي نامطبوع ايجاد نگردد.

به طور معمول اگر کودک در روز احتياج به 6 الي 7 عدد پوشک البته بسته به سن و شرايطش داشته باشد، بايد از بسته هاي به صرفه تر با تعداد بالا و حداقل مناسب يک هفته استفاده نمود، پوشک اوی بیبی از برندهاي خوب و خوش نام است که با تعداد بالا در هر بسته و داشتن ويژگي هاي مثبت مي تواند انتخابي از اين حيث مناسب لقب گيرد.

يک پوشک خوب بايد جذب عالي و بي نقصي داشته باشد، نبايد حتي در مواقع بيماري کودک هم باعث پس دادن نم به لباس کودک گردد و حتي اگر کودک در ماه هاي اوليه بيشتر به پشت مي خوابد هم نبايد باعث پس دادن از ناحيه پشتي شود، پوشک کانفی يک انتخاب ايده آل به نظر مي آيد چرا که به گزارش مادران به خصوص براي ماه هاي اوليه بسيار مناسب مي باشد، حساسيت هاي پوستي را درک کرده و کودک را به آن دچار نمي کند.

از آن جايي که پوشک هاگيز تنها برند موجود در بازار است که با توجه به آناتومي دقيق بدن طراحي شده، در هر سايز خود بسته هاي دخترانه و پسرانه را از هم تفکيک کرده تا شما با يک انتخاب اصولي با توجه به جنسيت فرزند خود بتوانيد آن را براي کودک خود به کار بگيريد.اين برند پوشک از پنبه طبيعي توليد شده و داراي لايه مياني با قدرت جذب بالا و کش در قسمت کمر و چسب هاي جانبي مي باشد.

برخي پوشک ها چون پوشک مولفيکس ترکيه توجه زيادي به شکايت خيلي از والدين در مورد آسيب پوشک به بند ناف داشته و در سايزهاي يک و دو خود اقدام به طراحي فضاي تنفس بند ناف کرده است تا هيچ گونه عرق کردگي و التهاب براي بند ناف کودک رخ ندهد، پوشک مولفيکس ترکيه با داشتن لوسيون نرم کننده محافظ پوست حساس نوزادان نيز مي باشد.

نکته مهم ديگري که بايد در انتخاب يک پوشک به آن توجه داشت ضخامت پوشک است، نازک بودن پوشک جان به به باعث مي شود به فرم پاي کودک آسيب وارد نشده و کودک به راحتي بتواند به بازي پرداخته و نشاط او چندين برابر شود، نازک بودن در عين حالي که کريستال هاي رطوبت گير پوشک بادوام باشند و با ادرار و مدفوع زياد کودک هم بيرون نزند، از شاخصه هايي است که حتما بايد يک پوشک خوب داشته باشد.

يک پوشک مناسب از آن جايي که نبايد بوي نامطبوع را پخش کند در عين حال نبايد عطري باشد، عطري بودن براي برخي کودکان حساسيت زا بوده و مخصوصا براي دختران ممکن است خطرآفرين باشد، پوشک هاي پريما ، پمپرز ، هاگيز، جان به به و کانفي همگي با وجود داشتن لوسيون نرم کننده جهت لطافت پوست کودک، بدون بو بوده و باعث ايجاد التهاب در پوست حساس کشاله ران نمي شوند.

نکته جالب ديگر در پوشک هاي به تازگي توليد شده پوشک هاي استخري هستند، همه ما به فوايد شنا واقفيم اما بايد دانست که دقيقا براي دو قشر شنا مفيد تر هم مي باشد، يکي نوزادان و کودکان و ديگري مادران پس از زايمان! کودکان با آشنا شدن با آب،ريه هاي بزرگ تري در کل زندگي خواهند داشت و تنفس راحت تر را تجربه خواهند کرد. هم چنين شنا کردن بيشترين تاثير مثبت را در فرم دهي اندام بر هم خورده مادران پس از زايمان دارد. از آن جايي که دور ماندن مادر از کودک در اکثر مواقع غير ممکن است با استفاده از پوشک استخري مي توان با خيالي آسوده کودک را با خود به استخر يا ساحل برد و بدون پس دادن ذره اي بو و نم، کودک را مي توان با همسالان خود در انرژي گرفتن از آب تنها گذاشت.

 

  شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز پوشک نوزادتان را با قیمت تقریبی 7000 تومان تا 110000 تومان خریداری کنید.