The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

رفتار با کودکی که به مهد کودک نمی رود

من یک دختر 4 ساله و یک پسر 2 ساله دارم از وقتی که فرزند دوم را باردار شدم دیگه نتوانستم خوب به دخترم رسیدگی کنم چه از نظر تغذیه که شیرش رو قطع کردم و چه از نظر تفریح و سرگرمی هیچ کاری نتوانستم برایش انجام بدهم. به همین دلیل خیلی در کارهایی که انجام می داد سخت نمی گرفتم و کاری نداشتم طوری که همه می گفتند لوس شده است. حالا مشکلی که دارم برای مهد رفتنش هست که بار اول که مهد رفت خیلی خوب بود ولی بعد از دو ماه هر زمان که اسم مهد میاد کلی گریه می کند و نمی خواهد که مهد برود. سوال من این است که آیا بگذارم به مهد نرود یا اینکه مجبورش کنم که حتما مهد برود؟

با کود‌کی که مهد‌ کودک نمی رود‌ چه کنیم؟

اول لازم است مطمئن شوید در مهد کودک مسئله خاصی که زمینه رنجش فرزندتان را به وجود آورده باشد اتفاق نیفتاده است.

دوم اینکه در خانه انگیزه های بیشتری نسبت به مهد کودک وجود نداشته باشد.

سوم اینکه عملکرد شما باید بسیار متخصصانه انجام شود که زمینه دلخوری و ترس را در فرزندتان برای ورود به دبستان به وجود نیاورد.

چهارم این است که مسئولیت این کار را می توانید به عهده پدر بگذارید تا نوع نگاه منفی از شما برداشته شود.

پنجمین مورد این است که احتمال دارد یک سری از عملکردهای شما مربوط به گذشته خودتان باشد و ربطی به فرزندتان نداشته باشد.

در آخر لازم است گفته شود که اگر والدین شرایط این را دارند که فرزندشان را در محیط خانه نگهداری کنند و نیازی نیست که به مهد کودک بفرستند به طور کلی مشکل اساسی را برای فرزندشان به وجود نمی آورد. زیرا گاهی پیش می آید که به اجبار فرستادن بچه ها به مهد کودک باعث می شود تا تاثیرات جبران ناپذیری را در آینده برایشان رقم بزند و برای ورود به مدرسه با مشکلات فراوانی مواجه شوند که این مورد هم برای خودشان و هم برای پدر و مادر کار را خیلی سخت می کند و گاهی باعث افت تحصیلی در کودکان می شود ولی اگر به دلیل شاغل بودن پدر و مادر مجبور به این کار هستید می توانید روش هایی را به کار گیرید تا کودکان را برای مهد رفتن علاقه مند کنید که این مورد باید علمی و تخصصی و دور از هرگونه تهدید و ترس باشد. در این زمینه می توانید از روانشناس کودک کمک بگیرید و راهنمایی های لازم را بدست آورید.

 

مطالعه بیشتر:

1- مراحل انتخاب مهدکودک خوب و مناسب

2- چگونه حس قدردانی در کودکان را بالا ببریم؟

3- نحوه استفاده داروهای سرماخوردگی در کودکان

4- چرا کودکان دروغ می گویند؟

5- شناخت نشانه های عدم اعتماد به نفس در کودکان