The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

هماتوم یا خونریزی زیر جفت در بارداری

هماتوم در بارداری یکی از عوارض ناخوشایند این دوران محسوب می شود. گرچه هماتوم در بارداری و خونریزی می تواند نگران کننده باشد اما همیشه هم این طور نیست. در حقیقت خونریزی زیر جفت در بارداری عارضه ای است که می تواند برای تعداد بسیار زیادی از مادران رخ دهد. با کسب اطلاعات کامل در مورد علت خونریزی پشت جفت در بارداری می توانید علاوه بر کم کردن نگرانی هایتان بدانید که بسیاری از مادران علاوه بر ابتلا به خونریزی پشت جفت در حاملگی دوران بارداری را با موفقیت سپری کرده و نوزادان سالمی به دنیا می آورند.

بیشتر خانم ها در طول بارداری، یعنی از زمان لقاح تا زمان زایمان خون ریزی و لکه بینی را تجربه می کنند. باید بدانید که خونریزی پشت جفت در دوران بارداری انقدر ها هم خطرناک و نگران کننده نیست و در تمام موارد بارداری منجر به سقط نخواهد شد. 

هماتوم یا خونریزی سابکوریونیک یکی از دلایل لکه بینی در دوران بارداری است. درواقع هماتوم شرایطی است  که بین رحم و پرده های جنین چند سی سی خون تجمع پیدا می کند که می تواند کوچک یا بزرگ باشد. این موضوع که هماتوم چند سی سی خطرناک است بسته به سن بارداری، سابقه حاملگی ها و شرایط مادر و جنین در افراد مختلف متفاوت است. اگر هماتوم کوچک باشد خیلی مشکلی ایجاد نخواهد کرد و بعد از چند روز لکه بینی کاملا برطرف گردد اما اگر بزرگ باشد می تواند سبب ایجاد دردسر و نگرانی شود. 

هماتوم در بارداری در برخی موارد کاملا بدون علامت بوده و در سونوگرافی متوجه وجود آن می شوید اما گاهی با درد شکم و کمر خود را نشان می دهد. از آنجایی که علت اصلی بروز هماتوم در بارداری نامشخص است، نمی توان راهکارهایی را برای پیشگیری از بروز آن ارائه داد. اما اگر به هر علتی دچار این عارضه شدید لازم است نکات مراقبتی را به طور دقیق رعایت کنید. اولین راهکار مصرف پروژسترون تجویز شده توسط پزشک است. در این شرایط لازم است از انجام کارهای سنگین، حرکات پرشی و بلند کردن اجسام سنگین اجتناب کنید. حدالامکان در هنگام دراز کشیدن پاهای خود را بر روی دیوار بگذارید تا هماتوم به سمت پایین نیاید.

با افزایش سن بارداری اغلب هماتوم ها جذب خواهند شد و درحقیقت داشتن هماتوم به این معنا نیست که شما در حال از دست دادن فرزند خود هستید زیرا بسیاری از مادران علی رغم داشتن یک هماتوم بزرگ، دوران بارداری خود را با موفقیت سپری کرده و نوزادان سالمی را به دنیا آورده اند. بنابراین هماتوم در بارداری انقدر ها هم خطرناک نیست به خودتان استرس راه ندهید.

منبع: نی نی پلاس