The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تاثیر رابطه زناشویی یا هم آغوشی بر مادر در دوران بارداری

نزدیکی در دوران بارداری چه تاثیری بر پدر و مادر دارد؟ آیا اضطراب همسر از هم آغوشی یا رابطه نزدیکی بی مورد است؟ برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری چه فوایدی دارد؟ برای پاسخ به این سوالات ویدیو "تاثیر رابطه زناشویی یا هم آغوشی بر مادر در دوران بارداری" را مشاهده نمایید.

 

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نیست لطفا از مرورگر دیگری استفاده نمایید " type="video/mp4" label="360p" res="360" />

نقش رابطه زناشویی بر ارتباط زوجین در دوران بارداری

تمرکز بر پدر و مادر شدن می تواند به عنوان یک زوج شما را از نظر عاطفی و نه لزوما از نظر فیزیکی به هم نزدیک تر کند، بسیاری از بانوان در سه ماهه اول خستگی و حالت تهوع دارند، بنابراین آخرین چیزی که می خواهند هم آغوشی است، اگر این مشکل را دارید، احساسات خود را برای همسرتان توضیح دهید، تا احساس طرد شدگی نکند، سعی کنید راه های دیگری برای ارتباط فیزیکی بیابید، ممکن است همسر شما از هم آغوشی اضطراب داشته باشد، اگرچه هیچ خطری جنین تهدید نمی کند، به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید در دوران بارداری نزدیکی داشته باشید هیچ اشکالی ندارد، مگر اینکه پزشک شما خلاف آن را توصیه کند.

 

فواید رابطه جنسی در دوران بارداری: 

1- زایمان ساده تر

به ارگاسم رسیدن، انقباضات کف لگن را افزایش داده و عضلاتی که نقش اساسی در زایمان ایفاء می کنند را تقویت می کند. دکتر جنی فالکنر، پزشک متخصص زنان و زایمان بیمارستان شهر ممفیس گفت:" تقویت شدن عضلات پایین تنه، لگن و پروسه زایمان را کاهش داده و تولد نوزاد را تسریع می کند".

2- پیشگیری از بروز پر فشاری خون در دوران بارداری

نتایج مطالعه دانشمندان مدرسه پزشکی دانشگاه کپنهاگ نشان داد، برقراری رابطه جنسی متعدد در طول دوران بارداری از بروز پر فشاری خون در دوران بارداری پیشگیری می کند. محققان باور دارند، پروتئین موجود در اسپرم می تواند سیستم ایمنی بدن مادر را تقویت کند. 

3- کاهش فشار خون

 افزایش فشار خون در دوران بارداری ممکن است برای مادر و فرزندش مشکلات زیادی ایجاد کند. پزشکان معتقدند، برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری بهترین روش برای کاهش افزایش فشار خون است. 

4- افزایش اعتماد به نفس

تغییرات مکرر بدن در دوران بارداری ممکن است تاثیر ناخوشایندی بر روحیه مادر بگذارد و اعتماد به نفس اش را کم کند. برقراری ارتباط جنسی به راحتی می تواند به افزایش احساس مثبت نسبت به خود و اعتماد به نفس کمک کند.

5- کاهش استرس

این که بارداری خوشایند است اما نگرانی های مالی، شغلی، اجتماعی و خانوادگی که پس از تولد نوزاد بروز می کنند والدین را مضطرب می کند. اکسی توسین (هورمون عشق) که پس از رسیدن به ارگاسم در بدن منتشر می شود، نقش اساسی در کاهش نگرانی و استرس والدین ایفاء می کند.

 

 

منبع: نی نی +