The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تغییر احساسات و حالت روحی در دوران بارداری

چرا در دوران بارداری بعضی اوقات خوشحال و در لحظه دیگر ناراحت و غمگین هستید؟ آیا داشتن احساسات دوگانه در دوران بارداری طبیعی است؟ برای پاسخ به این پرسش ها ویدیو "تغییر احساسات و حالت روحی در دوران بارداری" را مشاهده نمایید.

 

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نیست لطفا از مرورگر دیگری استفاده نمایید " type="video/mp4" label="360p" res="360" />

حتی اگر درباره بچه دار شدن خود بسیار خوشحال باشید، طبیعی است که گاهی احساس دوگانه ای داشته باشید، ممکن است گیج شده باشید که چرا در زمانی که باید شاد باشید اغلب غمگین وگریانید، زیاد به خود سخت نگیرید چون این احساسات متغیر عمدتا توسط هورمون های بارداری ایجاد می شود و از کنترل شما خارج است. در این شرایط با خود مهربان باشید و آنچه برای شما بهتر است را انجام دهید، از تنها بودن تا شریک کردن دیگران در احساسات خود.

 

همچنین برای اطلاع از دلیل تغییر خلق و خو و احساسات در دوران باردرای ویدیو "حس بد، تغییر خلق و خو و دمدمی مزاجی در بارداری" را مشاهده نمایید.

 

 

منبع: نی نی+