The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

وضعیت سلامتی در دوران بارداری

چه کارهایی برای سلامتی در دوران بارداری باید انجام داد؟ چگونه می توانیم زندگی سالمی در دوران بارداری داشته باشیم؟ برای پاسخ به این سوالات ویدیو "وضعیت سلامتی در دوران بارداری" را مشاهده نمایید.

 

راهکار هایی برای سلامتی در دوران بارداری

در این زمان انتخاب یک شیوه زندگی سالم و ارتقاع سطح بهداشت فردی برای داشتن یک بارداری اقدامات معقولی هستند، آیا تغذیه تان مناسب است؟ می توانید مقدار نمک، شکر و فست فود خود را کم کنید؟ آیا به میزان کافی میوه و سبزیجات که منبع اصلی فولیک اسید هستند، استفاده می کنید؟ آیا به اندازه کافی و بی خطر ورزش می کنید؟ اگر از قبل از بارداری عارضه پزشکی داشته اید و یا در حال حاضر دارو مصرف می کنید، توصیه های پزشکی را دنبال کنید، تمرینات سبک ورزشی همچون پیاده روی یا شنا برای قبل، بعد و هنگام باردرای مناسب هستند.

 

می توانید با مراجعه به بخش "مشکلات سلامتی در بارداری" از مشکلات و ناراحتی هایی که ممکن است در دوران بارداری اتفاق بیفتد، اطلاع پیدا کنید و از آنها پیشگیری کنید.

 

 

منبع: نی نی +