The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا مصرف آنتی بیوتیک آمپی سیلین در بارداری بی خطر است؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف آنتی بیوتیک آمپی سیلین Ampicillin در هفته سی و دوم بارداری بی خطر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

آمپی سیلین از جمله آنتی بیوتیکی است که در هیچ مرحله از حاملگی مصرف آن خطرناک نیست بخصوص در هفته سی و دوم حاملگی کاملاً بی خطر است .چنانچه در دوران بارداری به تب مزمن مبتلا شوید، ممکن است پزشک مصرف یک دوره آنتی بیوتیک برای شما تجویز نماید.با این وجود مصرف آنتی بیوتیک هایی همچون تتراسایکلین و استرپتومایسین در بارداری ممنوع است.

در حالی که تعداد زیادی از انواع آنتی بیوتیک ها ایمن هستند، اما دانشمندان رابطه تنگاتنگی میان مصرف آنتی بیوتیک ها در روزهای نخست بارداری و افزایش قابل ملاحظه احتمال سقط جنین یافته اند.کارشناسان مدرسه پزشکی دانشگاه تورنتو اعلام کردند، با توجه به این که عفونت ها در دوران بارداری بروز می کنند، نتیجه تحقیقات جدید، نگران کننده است.آنها پس از مطالعه بر روی بیش از 9 هزار مادر باردار دریافتند، مصرف برخی از انواع آنتی بیوتیک ها احتمال سقط جنین در آنها را دو برابر کرده است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +