The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مهم ترین عامل سقط در سه ماهه اول بارداری چیست؟

سوال مخاطب:

مهم ترین عامل سقط در سه ماهه اول بارداری چیست؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

سقط به دو شکل اتفاق می افتد اول این که جنین تشکیل نمی شود و به حاملگی پوچ معروف است که با سونوگرافی حداقل دو بار با فاصله یک تا دو هفته مشخص خواهد شد و این حالت بیشتر مربوط به اسپرم مرد یا اختلالات کروموزومی است دوم وقتی که جنین وجود دارد و قلب هم مشخص شده است، مواردی مانند پایین بودن جفت، حاملگی با فیبروم، حاملگی در رحم دوشاخ و گاهی هم وجود آنومالی های کروموزومی در جنین و همچنین مشکلات هورمونی، عفونی ... عامل آن ها هستند. در هر حال باید سعی شود علت سقط روشن شود و اگر قابل درمان یا اصلاح باشد قبل از بارداری مجدد اصلاح شود تا سقط تکرار نشود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 مطالب بیشتر: