The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بعد از عمل سرکلاژ (دوخت دهانه رحم) چه مراقبت هایی لازم است؟

سوال مخاطب:

چه مراقبت هایی بعد از انجام عمل سرکلاژ لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

بعد از سرکلاژ معمولا استراحت نسبی ، نداشتن رابطه جنسی تا آخر حاملگی توصیه می شود در عین حال از داروهای شل کننده نظیر پروژسترون یا ایزوکسوپورین هم می توان استفاده کرد. سرکلاژ (دوختن دهانه رحم) در مواقعی که فقط نارسایی سرویکس مطرح باشد مفید است اما اگر حاملگی با فیبروم یا رحم دوشاخ مطرح باشد سرکلاژ همیشه موفقیت آمیز نخواهد بود. بیشتر بانوانی که در یک نوبت بارداری خود به دوخت دهانه رحم نیاز دارند، معمولاً در بارداری های بعدی نیز به این جراحی نیاز خواهد داشت. فراموش نکنید که در بارداری بعدی این مورد را به پزشک خود اطلاع دهید. شاید بلافاصله پس از جراحی دچار کمی خونریزی و گرفتگی عضلانی خفیفی شوید که پس از چند روز متوقف می شوند. علاوه بر این علائم ممکن است شاهد ترشحات غلیظ واژینال نیز باشید که تا پایان بارداری ادامه خواهند داشت.داروهای لازم برای جلوگیری از عفونت و زایمان زودرس به شما داده می شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +