The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

زمین خوردن با احساس درد در ناحیه لگن در بارداری، جنین آسیب دیده؟

سوال مخاطب:

آیا زمین خوردن در دوران بارداری با احساس درد در ناحیه لگن بدون لکه بینی به جنین آسیب می رساند؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

زمین خوردن به جنین صدمه نمی زند فقط گاهی در صورت شدت زمین خوردن حالت نزدیک به شوک برای بیمار ایجاد می شود که ممکن است باعث افت فشار خون و کم شدن خون به جنین شود که در لحظه وقوع اتفاق می افتد بعدا اثری ندارد گاهی ممکن است در ماه های بالاتر باعث پارگی کیسه آب شود که تکلیف آن هم روشن است اما درد لگن در حاملگی طبیعی است و آن به دلیل باز شدن تدریجی مفاصل لگن است که اتفاق می افتد تا موقع زایمان لگن آمادگی بیشتری برای خروج نوزاد پیدا کند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +