The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

درمان کمر درد شدید در سه ماهه اول بارداری چیست؟

سوال مخاطب:

هفته هشتم بارداری هستم و کمر درد شدید دارم برای کاهش درد چه کاری می توانم انجام دهم؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

ابتدا باید علت این کمر درد شدید روشن شود تا بتوان نسبت به درمان آن اقدام کرد چون درد هیچ وقت بی دلیل نیست در عین حال برای کاهش درد از شیاف دیکلوفناک Diclofenac استفاده کنید شما را آرام می کند. معمولا بیشترین عامل کمر درد در هفته هشتم چسبندگی و عفونت های داخل رحم است که اگر تحمل شود به مرور بهبود می یابد و اگر با لکه بینی یا خونریزی همراه باشد نشان دهنده سقط جنین می تواند باشد که در این صورت انجام سونوگرافی تکلیف شما را روشن می کند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +