The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

استفاده از پمادهای آنتی هموروئید (بواسیر) در دوران بارداری بی ضرر است؟

سوال مخاطب:

آیا استفاده از پمادهای آنتی هموروئید در دوران بارداری بی ضرر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

پمادهای آنتی هموروئید در جریان بارداری نه تنها ضرری ندارد بلکه لازم و مفید نیز می باشد زیرا در جریان بارداری یبوست امری شایع است و یبوست باعث تشدید هموروئید (بواسیر) و بزرگ تر شدن آن می شود و در نیمه دوم نیز فشار بچه به ناحیه کف لگن هموروئید را باز هم بیشتر می کند تا جایی که بعضی از بیماران مجبور می شوند در حین بارداری آن را عمل کنند که خوشبختانه امروزه با لیزر بدون جراحی اصلاح پذیر است و هیچ گونه آسیبی به بارداری نمی رساند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +