The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

عادات سالم خواب در کودک!

فرزندتان که به 12 ماهگی قدم گذاشته نوپا محسوب می شود، اما هنوز به خواب فراوان نیاز دارد. فرزندتان تا دو سالگی باید 14 ساعت - 11 ساعت خواب شبانه و چهار ساعت چرت روزانه - در شبانه روز بخوابد.  

فرزند 12 ماهه تان هنوز به دو بار چرت زدن در روز نیاز دارد، اما او از 18 ماهگی تا پنج سالگی تنها به یک بار چرت زدن - 90 دقیقه تا 180 دقیقه - در روز نیاز خواهد داشت.

کاهش تعداد چرت زدن کار دشواری است. دکتر جودی میندل، متخصص خواب مرکز پزشکی رونالد ریگان در لس آنجلس معتقد است تعیین تعداد دفعات چرت زدن کودک با ساعات خواب شبانه اش رابطه معکوس دارد.

روش های ایجاد عادات سالم خواب

در این مرحله زندگی فرزندتان کاری برای ارتقاء کیفیت خوابش نمی توان انجام داد، اما توجه به چند نکته - مقاومت کردن در برابر خوابیدن و ... - تا تولد سه سالگی حائز اهمیت است. 

مراسم خوابیدن شبانه را اجرا کنید

تعیین زمان مشخص خوابیدن به منظم شدن کودک کمک می کند. اگر فرزندتان به تخلیه انرژی نیاز دارد، اجازه بدهید چند دقیقه دیگر بازی کند تا راحت تر بخوابد. این روش را هر شب حتی خارج از خانه اجرا کنید. کودکان نو پا عاشق ثبات اند و پیش بینی به وقوع پیوستن رویدادها به کنترل احساسات شان کمک می کند. 

برنامه ریزی روزانه برای چرت زدن و خواب شبانه

مثل همیشه، تعیین زمان مشخص برای چرت زدن و خواب شبانه اهمیت زیادی دارد. اگر چرت زدن، غذا خوردن، بازی کردن و آماده شدن برای رفتن به رختخواب فرزندتان در ساعات مشخصی انجام بگیرد بی دردسر می خوابد.

مشکلات بلقوه

فرزندتان در این سن و سال شب ها به سختی می خوابد و به کرات از خواب بیدار می شود که با رسیدن به نقطه اوج رشد مرتبط است. فرزندتان از آموختن مهارت های تازه اش هیجان زده است و هنگام رفتن به رختخواب نیز دوست دارد آنها را تمرین کند. اکثر کارشناسان معتقدند، فرزندانی که در مقابل خوابیدن مقاومت می کنند را باید رها کرد تا آرام شوند.

زمان کمک گرفتن

مشکلات خواب در میان کودکان متداول است و در اکثر موارد صبر و خویشتن داری والدین مشکل را بر طرف می کند. اگر فرزندتان پس از ساعت ها خوابیدن باز خواب آلوده و کسل است به احتمال بسیار زیاد به آپنه مبتلاست. برای تشخیص و درمان این اختلال به پزشک مراجعه کنید.

منبع: babycenter