The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

نفخ معده و سوء هاضمه در دوران بارداری خطرناک است؟

سوال مخاطب:

ماه دوم بارداری هستم و دچار نفخ معده و سوء هاضمه هستم. آیا این امری طبیعی است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در دوران بارداری هورمونی به نام پروژسترون از جفت ترشح می شود که باعث شلی رحم شده و اجازه می دهد که رحم متناسب با پیشرفت بارداری فضای کافی برای جفت و جنین را فراهم کند این ارمن بر روی تمام عضلات صاف بدن از جمله گوارش اثر گذاشته و عبور غذا را دچار رکود و کندی می نماید و از طرفی نیز تهوع و استفراغ حاملگی هم اضافه شده و باعث بروز نفخ، یبوست، ترش کردن و استفراغ می شود که اگر با درمان های پزشک زنان اصلاح نشود باید به وسیله متخصص گوارش درمان گردد تا بیمار با این مشکلات کنار بیاید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +