The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

با روش های پیشگیری از عصبی شدن کودک آشنا شوید!

بهتر است برای آرام کردن کودک عصبی بجای دادن خوراکی های شیرین از روش های نوین استفاده کنید. 

بهترین روش مقابله با بحران فروشگاه خواربار چیست؟

- بیسکویت دادن به کودک

- منحرف کردن ذهن کودک با تهدید و تنبیه

- تذکر دادن به کودک به خاطر رفتار ناپسند

پاسخ صحیح:گزینه سه

بلافاصله پس از شروع بحران نفس عمیق بکشید تا آرامش تان حفظ شود. شما به آرامش نیاز دارید تا با نگاه کردن به چشم های فرزندتان و به زبان آوردن " می دانم عصبی هستی اما دوست دارم ساکت شوی " او را آرام کنید. با این کار به او می آموزید، بد خلقی را می توان با استفاده از روش های موثر از بین ببرد. در برخی مواقع ممکن است مجبور شوید فروشگاه را ترک کنید و پس از گذشت چند دقیقه دوباره بر گردید.

 

از کدام یک از روش های زیر برای آرام کردن کودک تان در مطب پزشک استفاده می کنید:

- شکلات دادن به او

- کتاب خواندن با او

پاسخ صحیح:گزینه دو

به کار گیری روش های سالم تر برای ساکت کردن کودک عصبی بهتر از خوراندن مواد غذایی سرشار از شکر به اوست. همیشه کتاب داستان یا اسباب بازی مورد علاقه فرزندتان را همراه داشته باشید. وقتی به او مواد غذایی می دهید تا آرام شود، به او می آموزید، غذا جایگزین مناسبی برای محرک های جسمی و روحی است.

 

از کدام یک از روش های زیر برای آرام کردن کودکی که از تختش خارج شده استفاده می کنید:

- خوراندن یک لیوان آب میوه به او

- همراهی کردن کودک تا اتاق خوابش

پاسخ صحیح: گزینه دو

محققان مرکز تحقیقات دندان پزشکی اطفال آمریکا اعلام کردند، تنها نوشیدنی مجاز کودکان پیش از خوابیدن آب است. قندها به صورت طبیعی در نوشیدنی ها وجود دارند و باعث پوسیدگی دندان های کودکان در خواب می شوند. بهترین راه برای خواباندن فرزندتان، پیروی کردن از روش حمام کردن، مسواک زدن، داستان خواندن و خوابیدن است. اگر فرزندتان پس از خاموش کردن چراغ بیدار شده و از تخت بیرون می آید. چراغ را خاموش نکنید، پیش اش بمانید و از نصیحت کردن پرهیز کنید. 

 

وقتی فرزندتان بیش از اندازه به شما می چسبد چه می کنید؟

- بغلش نمی کنید اما به او توجه می کنید.

- به او میان وعده ای سالم می دهید.

- قول می دهید تا با او بازی کنید.

پاسخ صحیح: گزینه یک

مادری - نگهداری از فرزندان در کنار کار بیرون از خانه، پخت و پز، نظافت خانه، شست و شوی لباس و ... - کاری دشوار و تمام وقت است. اما مادران باید به خاطر داشته باشند که فرزندان نوپای شان نیاز دارند دقایقی در کنارشان باشند. کودکان در این سن و سال به تنهایی با اسباب بازی بازی می کنند. نتایج بررسی های متعدد نشان داده اند، کودکان نوپا هفت بار در ساعت مادرشان را کنترل می کنند تا از وجودش مطمئن شوند.  

 

وقتی فرزندتان غمگین است چه می کنید؟

- با هم بازی می کنیم

- به او اجازه می دهم برنامه تلویزیونی مورد علاقه اش را تماشا کند.

پاسخ صحیح: گزینه دو

بازی کردن با فرزند تندرستی جسم و روح او را حفظ می کند. متخصصان آکادمی تندرستی اطفال آمریکا اعلام کرده اند، کودکان نوپایی که بیش از دو سال دارند حداکثر باید دو ساعت در شبانه روز تلویزیون تماشا کنند.

منبع: webmd