The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا زایمان با هیپنوتیزم در ایران انجام میشود؟

سوال مخاطب:

آیا روش زایمان با هیپنوتیزم در ایران وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

روش زایمان با هیپنوتیزم نه تنها در ایران بلکه در هیچ کشور دیگری به شکل رایج انجام نمی شود بیشتر به این دلیل است که این بیماران باید مرتبا حداقل هر ماه یک بار به وسیله هیپنوتیزور، هیپنوتیزم شوند و به بیمار آموزش های لازم داده شود تا در موقع زایمان طبیعی یا حتی سزارین بتوان از این روش استفاده کرد بنابراین انجام این کار مستلزم صرف وقت و حوصله از طرف بیمار و پزشک می باشد و به این شکل نیست که فقط موقع زایمان بیمار را هیپنوتیزم کرد و زایمان را انجام داده و به هر حال در ایران هنوز این روش عملی نشده است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +