The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

لکه بینی و خونریزی تا چه مدت بعد از زایمان طبیعی ادامه دارد؟

سوال مخاطب:

تا چه مدت بعد از زایمان طبیعی لکه بینی و خونریزی ادامه دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در هفته اول بعد از زایمان ترشحات خون آلود وجود دارد در هفته دوم ترشحات سفید رنگ می شوند و در هفته سوم به ترشحات بی رنگ تبدیل می شوند و تا چهلم همه چیز حالت طبیعی پیدا می کند. گاهی ممکن است ترشحات دچار بو و تعفن گردند در این صورت مسئله خیلی جدی است و حتما باید پزشک خود را در جریان قرار دهید که مصرف آنتی بیوتیک مناسب را شروع کند. البته در بیمارانی که فعالیت شان نسبتا شدید باشد ممکن است این ترشحات بیشتر طول بکشند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +