The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا فیبروم رحمی مانع از زایمان طبیعی می شود؟

سوال مخاطب:

آیا داشتن فیبروم رحمی مانع از انجام زایمان به روش طبیعی می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

چنانچه فیبروم قبل از حاملگی تشخیص داده شود و قطر آن از 5 سانتی متر بیشتر باشد و یا در داخل رحم قرار داشته باشد باید حتما قبل از حاملگی عمل کند چون حاملگی اغلب تا آخر پیش نمی رود در هر حال در موقع زایمان اگر فیبروم بزرگ باشد بهتر است سزارین شوید زیرا زایمان طبیعی اولا طولانی می شود ثانیا خونریزی بعد از زایمان بیشتر خواهد بود.در حالی که فیبروئید احتمال ضرورت سزارین را افزایش می دهد، با این حال بسیاری از بانوانی که به فیبروم رحم مبتلا هستند نیز می‌توانند زایمان طبیعی بدون پیچیدگی داشته باشند. مگر اینکه اندازه و محل فیبروم، دهانه‌ی رحم را مسدود کرده باشد یا اندازه آن بر توانایی جنین برای انتقال به وضعیت مناسب برای زایمان تاثیر گذارد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +