The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تاثیر تالاسمی مینور مادر بر جنین چیست؟ شربت هموگلوبین مجاز است؟

سوال مخاطب:

هفته30 بارداری هستم و مبتلا به تالاسمی مینور هستم. آیا این موضوع برای جنین مشکل ساز است و خوردن شربت هموگلوبین در دوران بارداری بی خطر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

تالاسمی اگر فقط در مادر وجود دارد خطری برای جنین ایجاد نمی کند ولی اگر همسر شما نیز تالاسمی دارد ممکن است فرزند شما به نوع ماژور یا شدید مبتلا شود که حتما باید سقط گردند یا این که بعد از زایمان از بین می روند. در مورد درمان با هموگلوبین وقتی مصرف می شود که آهن شما نیز کاهش داشته باشد زیرا در تالاسمی فقط اسید فولیک داده می شود که به طور مداوم در طول زندگی باید خورده شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +