The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

میگرن نتیجه کمبود ویتامین D در کودکان

یافته های تازه نشان می دهند که برخی از کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که از سردردهای میگرنی رنج می برند، با کمبود ویتامین D، کوآنزیم Q10 و ریبوفلاوین دست و پنجه نرم می کنند. 

دکتر سوزان هاگلر، متخصص عصب شناسی بیمارستان کودکان سینسیناتی و همکارانش خون مبتلایان به سردردهای میگرنی که مکمل ویتامین مصرف می کردند را برای سنجش میزان ویتامین D، کوآنزیم Q10، ریبوفلاوین و فولات آزمایش کردند.

آنها دریافتند، تعداد دخترها و زنان جوانی که از کمبود کوآنزیم Q10 (ماده ای ویتامین مانند در سلول های بدن است که برای تولید انرژی برای رشد سلول و تعمیر و نگهداری یافت می شود) رنج می برند بسیار بیشتر از پسرها و مردان جوان هستند. به عبارت دیگر، پسرها و مردان جوان بیش از دخترها و زنان جوان از کمبود ویتامین D رنج می برند.

محققان همچنین پی بردند، بیماران مبتلا به میگرن مزمن بیش از مبتلایان به میگرن اپیزودیک، از کمبود ریبوفلاوین و کوآنزیم Q10 رنج می برند.

ویتامین D مورد نیاز بدن را می توان با قرار گرفتن در معرض آفتاب و مصرف مواد غذایی مانند ماهی، شیر سویا، ماست، آب پرتقال، زرده تخم مرغ، جگر گوساله، غلات، حبوبات و مواد غذایی غنی شده با ویتامین های D و B2 تامین کرد. غذاهایی که حاوی ریبوفلاوین عبارتتند از: پنیر، شیر، تخم مرغ، جگر، سبزیجات برگ سبز، قارچ، بادام و حبوبات هستند.

 

مطالعه بیشتر:

1- فواید مصرف ویتامین D برای کودکان

 

منبع: scienceworldreport