The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا مصرف آنتی هیستامین برای درمان خارش شدید بارداری مفید است؟

سوال مخاطب:

هفته بیست و پنجم بارداری هستم و خارش شدید دارم علت آن چیست و آیا مصرف آنتی هیستامین می تواند موثر باشد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

  

خارش در حاملگی آن هم نیمه دوم بارداری به بعد در مواردی ایجاد می شود که بر اثر فشار جنین روی کیسه صفرا و پس زدن آن، صفرا داخل خون می شود که می توانید از آنتی هیستامین استفاده کنید ولی بهتر از آن پودر سوربیتول Sorbitol است که باعث ترشح بیشتر صفرا به داخل روده ها می شود و موثرتر است و همزمان از غذاهایی نظیر شیر، تخم مرغ و ... نیز کمتر استفاده شود.بسیاری از داروهای ضد آلرژی برای دوران بارداری بی خطر هستند، ولی مشورت با پزشکتان خیال شما را از این جهت آسوده می‌کند.اما اگر علائم آلرژی آزار دهنده و سخت هستند، و برای خوابیدن دچار مشکل هستید، مصرف داروهای ضد حساسیت برای شما و جنین تان بهتر است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +