The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بهترین رنگ اتاق نوزاد و کودک از نظر روانشناسی

اگر در حال درست کردن سیسمونی و تزیین اتاق فرشته کوچکتان هستید، احتمالا یکی از اولین گام ها انتخاب رنگ مناسب برای اتاق نوزاد است. احتمالا شنیده اید که از نظر روان شناسی رنگ اتاق نوزاد بر روی روحیات او موثر خواهد بود. با این وجود بهترین رنگ اتاق نوزاد و کودک از نظر روانشناسی کدام است؟ در هنگام انتخاب رنگ در و دیوار و وسایل نوزاد به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

بهترین رنگ اتاق نوزاد و کودک از نظر روانشناسی کدام است؟

در دوران بارداری والدین به مسایل گوناگونی فکر می‌کنند و سئوالات زیادی در ذهن‌شان نقش می‌بندد. سوالاتی مثل اینکه با چه بطری‌ای‌ به نوزادم شیر دهم و چه پوشکی استفاده کنم و ... رنگ اتاق نوزاد نیز از جمله مسایل مهمی است که والدین باید در موردش صحبت کنند و تصمیم بگیرند.

چندین دهه است که محققان در مورد رنگ‌ها و تاثیرش بر خلق و خو و رفتار کودکان تحقیق کرده‌اند و والدین می‌توانند از این تحقیقات استفاده کنند.

نوزادتان چه شخصیتی دارد؟

شخصیت نوزادان را حتی قبل از تولد و در زندگی دوران رحمی می‌توان تشخیص داد. بعضی جنین‌ها ‌مرتبا در حال تکان خوردن و لگد زدن هستند و برخی دیگر آرم و خواب‌آلوده به نظر می‌رسند. در هر حال داشتن شناختی نسبی می‌تواند به شما در انتخاب رنگ اتاق نوزاد کمک کند. اما چطور؟

رنگ بر جسم و روان همه آدم‌ها ‌تاثیر گذار است. این تاثیر بر مغز نوزادان شدیدتر خواهد بود. مثلا زرد روشن به شرطی که تا زمان راه افتادن نوزادتان آن را تغییر ندهید تاثیر قابل توجهی بر آینده او خواهد داشت. رنگ دیوارهای اتاقی که مادر در آن به نوزادش شیر می‌دهد نه تنها بر نوزاد و شیرخوار بلکه بر سلامت جسمی و روانی مادر و پدر هم تاثیر گذار است. پس در انتخاب این رنگ دقت بیشتری داشته باشید.

 

بهترین رنگ اتاق نوزاد و کودک از نظر روانشناسی؛

آنچه باید در مورد رنگ‌ها ‌بدانید

قرمز

قرمز رنگ قدرت است، رنگ شور و اشتیاق، گل سرخ، بوسه و خون است. برای نوزاد تازه متولد شده، استفاده از این رنگ کمی افراطی است اما می‌توان به طور سلیقه‌ای از برخی تناژ رنگ قرمز روی رنگ سفید، خاکستری و آبی استفاده کرد تا یک اتاق مرده را به فضایی شاد و با ذوق تبدیل کند.

 نارنجی

پرتقالی رنگ غذاهای فست فود است. ثابت شده است که ترکیب‌های قرمز و زرد انسان را گرسنه می‌کند. اگر یک کودک خواب آلود و لاغر دارید که در افزایش وزن مشکل دارد نارنجی رنگ تحریک کننده اشتها برایش خواهد بود. اما اگر کودکی خوش خوراک با اضافه وزن بالا دارید هرگز به سمت پرتقالی نروید.

  زرد

زرد رنگ شادی است. اما بیش از حد از آن استفاده نکنید. دقیقاً همانند آفتاب که برای زندگی و خوشبختی لازم است اما چشمان ما نمی‌توانند نور زیاد را تحمل کنند، رنگ زرد نیز در حجم بالا به چشم آسیب می‌رساند و روی اعصاب اثر منفی دارد و سبب تحریک و گریه بیشتر نوزادان می‌شود.

سبز

سبز به عنوان برجسته ترین رنگ طبیعت، حس زندگی را القا می‌کند. سبز ترکیبی از آبی و زرد است.

آبی

رنگ آبی انواع و اقسام دارد. برخی از انواع آبی افسرده کننده است. آبی سلطنتی نیز رنگ مناسبی برای اتاق نیست مگر اینکه تزئینات سفید بیشماری در اتاق داشته باشید. بهترین رنگ آبی مخلوطی از سبز و خاکستری است. اگر رنگ آبی اتاقتان زیبا نیست می‌توانید با تزئینات زرد و نارنجی و قرمز زیبایش کنید.

بنفش

بنفش رنگ طبیعی و اصلی نیست. استفاده از آن می‌تواند خواص رنگ قرمز و آبی را همزمان داشته باشد.

سفید

رنگ سفید رنگ ایده آل طلبی است اما در عین حال حس پنهان کاری و ناایمن بودن را القا می‌کند.

قهوه‌ای

رنگ قهوه‎ای برای اتاقی با تم  کابویی هم برای دختران و هم پسران مناسب است. فقط سعی کنید رنگ قهوه ای ساده و طبیعی را انتخاب کنید و زرق و برق زیادی به آن نیافزایید.

بهترین رنگ اتاق بچه به سلیقه شما نیز بستگی دارد. اگر هنوز هم می پرسید که بهترین رنگ اتاق نوزاد و کودک از نظر روانشناسی کدام است، با دریافت اطلاعات کافی درمورد هر رنگ، مشورت با پدر نی نی و افزودن کمی چاشنی سلیقه می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

  منبع:childsafetyexperts