The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

انتخاب پرستار بچه، گام به گام برای بهترین انتخاب

اگر جزء آن دسته از مادرانی هستید که لاجرم باید بعد از مدتی به سر کار خود بازگشته و فرد مناسبی را برای نگه داری از فرزندتان برگزینید، کسب اطلاعات کامل درمورد نکات مربوط به انتخاب یک پرستار مناسب باید از مهمترین الویت هایتان باشد. در این مطلب ضمن معرفی ویژگی های مربوط به یک پرستار بچه شایسته سعی کردیم راهکار های مناسب در انتخاب یک پرستار خوب را به صورت گام به گام برایتان شرح دهیم.

 

بهترین راهکار برای پیدا کردن پرستار مناسب برای کودک چیست؟ امیدواریم با بررسی و در نظر گرفتن برخی نکات بتوانید بهترین پرستار را برای نگهداری از کودک خود پیدا کنید، البته نباید تنها به این مقاله و مطالبی که ذکر می‌شود اکتفا کنید زیرا برای انتخاب پرستار مناسب باید تحقیقات گسترده ای انجام شود. شما باید صبور و زیرک باشید، برای پیدا کردن چند کاندید مناسب برای انتخاب پرستار کودک از دوستان، آشنایان، اقوام و هر کسی که می شناسید همچنین مراکز خدمات پرستاری کمک بگیرید و با آنها مشورت کنید. در این در بخش به چند نکته برای پیدا کردن پرستار رویاهایتان اشاره می‌کنیم.

مراحل انتخاب پرستار خوب برای نگهداری و مراقبت از کودک:

  • گام اول: ویژگی های پرستار مورد نظر خود را مشخص کنید.
  • گام دوم: تحقیقات گسترده و کامل انجام دهید.
  • گام سوم: جلسه مصاحبه برگزار کنید.
  • گام چهارم: در باره معرف های پرستار بررسی و تحقیق کنید.
  • گام پنجم: پرستار مورد نظر را به صورت آزمایشی استخدام کنید.

 

گام اول: مشخص کردن ویژگیهای پرستار مورد نظر 

ابتدا باید تصمیم بگیرید از یک  پرستار چه توقعاتی دارید. با همسر خود درباره ویژگی های یک پرستار خوب و مناسب صحبت کنید. آیا دنبال فردی دنیا دیده و با تجربه هستید؟ یا داشتن تحصیلات در زمینه بچه داری و پرستاری از کودک در اولویت اول انتخاب شما است؟ به پرستار برای نگهداری از کودک چقدر استقلال می دهید؟  آیا انتظار دارید فقط مسئولیت غذا دادن، حمام کردن، آماده کردن و جابجایی کودک  را بر عهده داشته باشد یا دوست دارید حیطه وظیفه او وسیع‌ تر و گسترده تر باشد؟

لیستی از وظایف پرستار تهیه کنید و هنگام مصاحبه با متقاضیان یا مراکز خدمات پرستاری با کمک لیست ویژگی‌های مورد نظر خود را بیان کنید.

 

گام دوم: انجام تحقیقات گسترده و کامل

تا جایی که ممکن است اطرافیان خود را مطلع و از آنها کمک بگیرید. اجازه دهید، آشنایان و دوستانتان به شما کمک کنند تا منابع مناسب برای انتخاب پرستار را پیدا کنید. بهتر است بدانید پیشنهاد دوستان و آشنایان معتبرترین منبع انتخاب پرستار است. در قسمت خبرنامه مدرسه نزدیک محل سکونت خود اطلاعیه ایی نصب کنید یا پیغامی در گروه‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی بفرستید.

 به مراکز تخصصی خدمات پرستاری مراجعه کنید. تحقیق کنید آیا در محله شما دوره های آموزش پرستاری از کودک برگزار می شود؟ در صورت برگزاری این دوره ها  با کارکنان این مراکز برای معرفی پرستار تماس بگیرید. در بسیاری از جوامع  دوره های پرستاری و نگهداری از کودک توسط برخی از مراکز اجتماعی، خیریه ها و سازمان های دیگر برگزار می شود. همچنین می توانید از همسایه ها و دوستان خود سوال کنید. 

می‌توانید با مراکز خصوصی خدمات کاریابی پرستاری تماس بگیرید این شرکت‌ها قبل از معرفی پرستار آنها را مورد بررسی قرار می دهند این کار به شما کمک می کند بر اساس شاخص و معیار های مورد نظرتان پرستار مناسب را راحت تر انتخاب کنید. این مراکز تجربه کاری، تخلفات رانندگی یا سابقه کیفری پرستار را مورد بررسی قرار می دهند. برخی از آنها از پرستار معاینات بدنی مانند آزمایش خون برای برسی سطح سلامت او می گیرند. گرچه شما باید هزینه زیادی برای دریافت این خدمات بسته به محل سکونت و خدماتی که از پرستار انتظار دارید پرداخت کنید اما در وقت خود صرفه جویی می کنید.

از طریق اینترنت و آنلاین اقدام کنید. برخی از سایت ها به صورت آنلاین پرستار و خدمات پرستاری به شما معرفی می کنند. در این سایت ها برخی مطالب مانند والدین و نظر آنها درباره پرستاری که قصد استخدام آن را دارند درج می ‌شود. ارائه این خدمات رایگان نیست اما از مراکز خدمات خصوصی پرستاری ارزان تر است. قیمت آنها بسته به طول مدتی که شما لیست خود را به صورت فعال نگه می دارید و خدماتی که نیاز دارید متغیر است.

اگر شما علاقمند به استخدام پرستار همراه (وقتی می خواهید که یک پرستار تحت نظارت فردی مانند مادرتان از بچه مراقبت کند) هستید به خاطر داشته باشید که شرایط این پرستار با پرستار معمولی که از کودک نگه داری می کند کاملا متفاوت است به عنوان مثال هنگام استخدام پرستار همراه باید فردی بزرگسال نظارت کامل روی عملکرد پرستار هنگام نگهداری از نوزاد داشته باشد.

شرایط و موقعیت خود را اطلاع رسانی کنید. به عنوان آخرین راه به صورت آنلاین یا در روزنامه های معتبر شرایط و نیاز خود را اطلاع رسانی کنید. اما بهتر است بدانید باید پاسخگوی افراد  زیادی که به شما مراجعه می کنند یا تماس می‌گیرند، باشید که این موضوع ممکن است شما را بیشترگیج و سردرگم ‌کند. در این صورت باید تاکید خاصی روی شرایط خود داشته باشید. همچنین لیستی از آنچه مانع استخدام افراد می شود تهیه کنید. (به عنوان مثال شما پرستار سیگاری استخدام نمی کنید.)

می توانید با گذاشتن پیغام صوتی روی تلفن منشی و معرفی کلی خودشان، از افراد متقاضی بخواهید نام و شماره تلفن معرف های خود را ذکر کنند با این روش می توانید از قبل یک پیش بررسی روی افراد متقاضی انجام دهید و تصمیم بگیرید با کدام یک از آنها مصاحبه کنید.

 

گام سوم: مصاحبه

تا جایی که امکان دارد با متقاضیان صحبت کنید، سوالات خاصی درباره سابقه کاری و دیدگاه آنها درباره نگهداری از کودک بپرسید همچنین درباره علایق شخصی و اینکه چه فعالیت های دیگری انجام می دهند و زمان خالی خود را چگونه پر می کنند سوال کنید. مصاحبه اطلاعات فراوانی در اختیار شما قرار می دهد. داشتن اطلاعات کافی درباره سوابق رانندگی و گذشته فرد متقاضی اهمیت زیادی دارد.  

گام چهارم: بررسی و تحقیق درباره معرف ها

زمانی که شما انتخاب‌های خود را به چند متقاضی خوب و مناسب محدود کردید، با معرف های آنها تماس بگیرید حتی اگر آنها را از طریق مراکز خدمات پرستاری پیدا کرده اید اگر از قبل این کار را انجام دهید درواقع یک پیش بررسی انجام داده اید در عین حال دوباره با آنها تماس بگیرید و درباره  جزئیات بیشتر از آنها سوال کنید یا از آنها بخواهید معرف های بیشتری جهت تحقیق به شما معرفی کنند مثلا مادرانی را که قبلا از فرزندانشان مراقبت کرده است تا با تحقیق و پرس و جو بتوانید میزان رضایت افراد را جویا شوید. از کارفرمای قبلی درباره نقاط ضعف و قوت پرستار و علت عدم ادامه همکاری پرستار با او سوال کنید.  حتماً به این نکته توجه کنید، زیرا از اهمیت ویژه ای برخوردار است شما باید اطلاعات کافی درباره برخورد او با خانواده های دیگر داشته باشید.

 

گام پنجم: استخدام آزمایشی

از فرد آخری که همه ویژگی های مورد نظر شما را دارد و مورد تایید شما است بخواهید برای  چند روز به صورت آزمایشی در منزل شما کار کند و مبلغ هر روز را پرداخت کنید. در این چند روز رفتار و برخورد او را با فرزند خود ببینید. دیدن عملکرد پرستار از نزدیک بهترین روش برای تصمیم گیری است.

 

https://www.babycenter.com/0_how-to-find-a-good-nanny_5933.bc

منبع: healthday