The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

درد سیاتیک در دوران بارداری علل و راه های درمان آن

عصب سیاتیک طولانی ترین عصب بدن شماست که از لگن تا انتهای پا ادامه دارد. هرگونه فشار بر روی این عصب می تواند باعث ایجاد درد در تمام طول عصب شود. یعنی مسیری که از کمر آغاز و از پشت پا پایین می آید و تا پاشنه پا ادامه می یابد. درد عصب سیاتیک درد شدید و مداومی است که به پشت ساق پا کشیده می شود.

علت درد عصب سیاتیک در بارداریPregnancy and sciatic nerve pain؟

اعصاب سیاتیک از انتهای رحم شروع شده و به انتهای پاها ختم می شود. از همین رو، درد سیاتیک به فشاری که جنین در حال رشد به رحم وارد می کند، مرتبط می شود. درواقع عصب سیاتیک از به هم پیوستن چند عصب کوتاه در ناحیه ی لگن تشکیل شده و پس از عبور از سوراخ های موجود در کف لگن وارد ران و سپس وارد ساق می شود. عوامل ناشی از بارداری مانند وزن رحم در حال رشد، تاثیر هورمون ها بر روی مفاصل که ممکن است به عصب در حال عبور فشار بیاورند و ... می توانند سبب ایجاد تحت فشار قرار گرفتن این عصب و ایجاد درد شوند.

 

درمان خانگی درد عصب سیاتیک؟

راحت ترین درمان خانگی این درد، این است که بر روی پهلوی مخالف درد بخوابید. این کار درد شما را تسکین می بخشد. از بلند کردن اجسام سنگین و ایستادن طولانی مدت خودداری کنید.

اگر در ایستادن طولانی مدت دچار مشکل هستید، یکی از پاها را بلند کرده و بر روی سطحی بالاتر قرار دهید تا استراحت کند. شنا کردن نیز به کاهش درد کمک شایانی می کند.

هم چنین با کمپرس گرم و سرد در ناحیه درد می توانید آن را تسکین بخشید. پزشک شما می تواند برای کم کردن دردتان برای شما قرص استامینوفن تجویز کند.

اگر درد شما به صورت مکرر وجود داشته و یا درحال افزایش است، حتما با پزشک خود در این خصوص مشورت کنید.

 

 

منبع: نی نی پلاس