The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا پایین بودن جفت، با استراحت و گذشت زمان درمان میشود؟

سوال مخاطب:

در سونوگرافی مشخص شده که جفت من کمی پایین است آیا با استراحت و گذشت زمان جفت به سمت بالا کشیده می شود یا نیاز به درمان دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

در اوایل حاملگی معمولا جفت کمی پایین قرار دارد که به مرور و با گذشت حاملگی به بالا کشیده می شود و از حالت سرراهی خارج می شود تا جایی که نود درصد آن ها زایمان طبیعی نیز می توانند بکنند ولی اگر همان طور پایین باقی بماند و در دهانه رحم قرار بگیرد ممکن است بر اثر فعالیت و مقاربت کمی کنده شود و باعث خونریزی و گاهی سقط گردد و زایمان طبیعی در این بیماران خطرناک است و بهتر است زایمان به روش سزارین انجام گیرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر: 

 

منبع: نی نی +