The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مترونیدازول Metronidazole برای عفونت واژن زنان، درمان خوبی است؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف مترونیدازول Metronidazole برای درمان عفونت واژن موثر است ؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

عفونت واژن ابتدا باید مشخص شود که میکروبی است و اگر هست چه نوع میکروبی است که اغلب کلی باسیل میکروب موجود در مدفوع است و یا این که انگلی است به نام تریکوموناس واژینالیس و ... که بعد بر حسب نوع آن درمان شود. مترونیدازول فقط در تریکوموناس واژینالیس و آن هم مخلوط با تتراسایکلین موثر است. بعضی از این عفونت ها در زن و شوهر وجود دارد لذا زن که درمان می شود ولی با اولین نزدیکی که انجام شود مجددا مبتلا می شود در این مواقع درمان باید برای هر دو نفر آن هم همزمان صورت بگیرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر: 

 

منبع: نی نی +