The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چه مدت پس از زایمان طبیعی می توان دوباره باردار شد؟

سوال مخاطب:

چه مدت زمان بعد از زایمان طبیعی می توان مجدد باردار شد آیا فاصله زمانی کم میان دو بارداری خطراتی را به دنبال دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اتفاقا برعکس فاصله کم بین دو بارداری نه تنها خطری ندارد بلکه باعث می شود که بچه های بعدی سالم تر و درشت تر شوند و چون رحم در هر بار حاملگی بزرگتر شده و گردش خون بیشتری پیدا می کند به همین دلیل در آن ها که پشت سر هم زایمان می کردند هر بار نوزاد درشت تر از قبل می شود به طوری که در گذشته معمولا 8-7 بار حاملگی داشتند که در اواخر ممکن بود نوزاد به علت درشتی نتواند طبیعی به دنیا بیاید و مجبور به سزارین می شدند ولی حداقل یک سال فاصله میان دو حاملگی زمان مناسبی است که بهتر است رعایت شود.وقتی درباره عادت ماهانه پس از بارداری سوال می‌شود، چون بدن هر خانمی بی‌همتاست، متخصصان پزشکی برای پاسخی محکم و صریح تردید می‌کنند

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +