The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آزمایشات مهم قبل از بارداری ، سرخچه لازم است؟

سوال مخاطب:

آیا انجام آزمایش سرخجه قبل از اقدام برای بارداری لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در ایران در گذشته اغلب سه بیماری ویرروسی خطرناک سرخک، سرخجه Rubella، آبله مرغان هر ساله به شکل همه گیر اطفال را مبتلا می کرد و در بدن آن ها آنتی بادی برای تمام عمر ایجاد می شد ولی از زمانی که واکسن های آین ها مرتب تزریق می شود کمتر بیماری اتفاق می افتد بنابراین عاقلانه تر این است که علاوه بر سرخجه بقیه و حتی هپاتیت B نیز آزمایش شود تا اگر منفی بود واکسیناسیون لازم و کامل انجام شود بعد برای حاملگی اقدام گردد تا در جریان بارداری با مشکل مواجه نشوند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +