The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

حاملگی خارج از رحم چگونه تشخیص داده می شود؟

سوال مخاطب:

علایم بارداری خارج از رحم چیست و چگونه می توان آن را تشخیص داد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اکثرا با درد خفیف و گاهی توام با لکه بینی شروع می شود که به تدریج بیشتر شده و هورمون HCG بتا که در حاملگی ایجاد می شود کمتر از سن حاملگی است ولی قطعی ترین راه تشخیص سونوگرافی واژینال است که پزشکان مجرب به خوبی می توانند آن را مشخص کنند. حتما در مراحل اولیه که لوله پاره نشده باشد چون در این مرحله با داروی متوتروکسات می توان رشد آن را متوقف کرده و درمان نمود در غیر این صورت باید با لاپاروسکوپی یا جراحی باز آن را درمان نمود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +