The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

گروه خونی O منفی در بارداری ، آمپول رگام کی تزریق شود؟

سوال مخاطب:

گروه خونی من O-است. در چه هفته ای از بارداری آمپول رگام تزریق می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در گذشته وقتی گروه خون منفی بود یا بعد از زایمان چنانچه نوزاد مثبت باشد رگام زده می شد و یا این که سقط جنین و یا خونریزی بدون سقط انجام شود تزریق رگام لازم و ضروری است امروزه برای احتیاط به همه مادرهای با Rh منفی صرفنظر از گروه خونی در نیمه دوم آمپول روگام تزریق می شود. چون معتقدند که گاهی ممکن است تبادل خونی جنین و مادر به طور نهفته نیز انجام شود که در آن صورت برای حاملگی های بعدی مشکل ساز خواهد شد. تزریق رگام در حاملگی اول از بروز گرفتاری برای حاملگی های بعد جلوگیری می نماید.

 

.موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +