The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا استفاده از ژل بهداشتی شستشو در دوران بارداری خطرناک است؟

سوال مخاطب:

آیا استفاده از ژل بهداشتی شستشو در دوران بارداری بی خطر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در دوران بارداری بیشتر بیماران به قارچ مونیلیا یا برفک مبتلا می شوند که بی خطرترین محلول جوش شیرین است که خودتان می توانید آن را درست کنید، یک قاشق چایخوری جوش شیرین را در یک و نیم لیتر آب حل کرده و روزی یک بار واژن را شستشو دهید ولی اگر عفونی باشد استفاده از داروهای مخصوص مثل پماد یا شیاف کلیندامایسین یکی از روش های درمان است. در هر صورت چون این ژل ها اکثرا با شامپو همراه است می تواند مضر هم باشد بنابراین با نظر پزشک خودتان این کار را دنبال کنید تا مسئله ای پیش نیاید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +