The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا زگیل تناسلی مانع بارداری میشود؟

سوال مخاطب:

من مبتلا به زگیل تناسلی شده ام. آیا این مسئله برای بارداری مشکلی به وجود می آورد و ابتدا باید آن را درمان کرد بعد اقدام نمود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

زگیل تناسلی در واقع از ویروس پاپیلوم (HPV) ایجاد می شود که خود بیش از پنجاه نوع شناخته شده تا کنون دارد. زگیل ها برای حاملگی مشکلی ندارند ولی ممکن است در دوران بارداری که دفاع بدن کم می شود به سرعت رشد کنند و سطح وسیعی از ناحیه تناسلی را فرا بگیرند بنابراین قبل از حاملگی حتما درمان شود بهتر است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +