The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تشکیل نشدن قلب جنین تا هفته 12 بارداری، سقط یا ادامه بارداری؟

سوال مخاطب:

آیا در صورت تشکیل نشدن قلب جنین در هفته دوازدهم باید سقط کرد یا به بارداری ادامه داد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

قلب جنین از هفته ششم گاها و از هفته هفتم قطعا باید با سونوگرافی واژینال دیده شود و حتی نوار آن ترسیم گردد و اگر دیده نشد یا حاملگی دیرتر اتفاق افتاده و یا جنین رشدش دچار اشکال می باشد ولی در هفته دوازدهم حتما باید جنین دارای قلب با ضربان منظم بین 140-120 در دقیقه باشد در غیر این صورت جنین از بین رفته و حتما باید سقط شود. ادامه دادن به حاملگی جنین فاقد قلب برای مدت بیش از یک ماه گاهی ممکن است تغییرات هیداتیفرم یا بچه خوره را به وجود آورد که توجه و دقت بیشتری را می طلبد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +