The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

درد ناحیه زیر شکم و کشاله ران در بارداری، آیا عفونت ادراری داردم؟

سوال مخاطب:

هفته بیست و پنجم بارداری هستم و چند روزی است که در ناحیه زیر شکم و کشاله ران احساس درد می کنم آیا احتمال عفونت ادراری وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

عفونت ادراری یکی از این گرفتاری هاست که با یک آزمایش و کشت ادرار مشخص شده و درمان مناسب با آنتی بیوگرام هم انجام می گیرد ولی علل دیگری هم ممکن است باعث این حالت شود نظیر چسبندگی های لگنی، عفونت لگنی، حاملگی با فیبروم یا کیست تخمدان... که باید با بررسی بیشتر آن ها را حتی المقدور روشن کرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +