The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

درد ناشی از عفونت ادراری در بارداری، خطرات و درمان آن؟

سوال مخاطب:

هفته سیزدهم بارداری هستم و به علت عفونت ادراری چند روزی است که در ناحیه زیر دل احساس درد دارم، سفالکسین هم مصرف کردم اما هم چنان درد وجود دارد آیا احتمال سقط وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

عفونت های ادراری اکثرا با آموکسی سیلین بهتر درمان می شوند در عین حال بی خطرتر نیز می باشد مگر این که در کشت ادرار میکروب موجود به آموکسی سیلین مقاوم باشد بنابراین بعد از درمان حداقل به مدت ده روز مجددا کشت ادرار انجام می شود که مشخص گردد عفونت درمان شده است یا نه در هر حال درد زیر دل علاوه بر عفونت ادرار ممکن است علل دیگری نیز داشته باشد که باید بررسی های لازم انجام شود لذا شانس سقط در نیمه اول با عفونت ادراری خیلی کم است اما در نیمه دوم می تواند باعث پارگی زودرس کیسه آب و زایمان زودرس گردد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +