The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

احساس درد زمان پیاده روی یا فعالیت در اواخر بارداری، آیا خطرا زایمان زودرس؟

سوال مخاطب:

هفته سی و سوم بارداری هستم و چند روزی است که زمان پیاده روی یا انجام فعالیت احساس درد می کنم که با استراحت برطرف می شود. آیا احتمال زایمان زودرس وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

ابتدا باید علت درد را تا جایی که مقدور است مشخص کرد نظیر سابقه جراحی در لگن، وجود فیبروم یا کیست تخمدان... ولی در هر صورت بهتر است شما استراحت کنید و از فعالیت هایی که باعث بروز درد می شوند جلوگیری کنید. گاهی نیز بستن شکم بندهای مخصوص حاملگی از درد موقع انجام فعالیت می کاهد. به هر حال چون درد همیشگی نیست احتمال زایمان زودرس خیلی کم است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +