The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

احتمال عود دوباره بیماری تبخال تناسلی وجود دارد؟

سوال مخاطب:

اگر کسی یک بار به بیماری تبخال تناسلی مبتلا شود احتمال عود دوباره بیماری وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

کسی که به تبخال تناسلی مبتلا شود تا آخر عمر ویروس در بدن آن  وجود دارد و هر وقت که شرایط دفاعی بدن نقصان پیدا نماید بیماری بروز می کند گاهی ممکن است در بدن به مرور آنتی بادی به وجود آید که بر اثر مرور زمان بیماری محو شود و دیگر بروز نکند و در این گروه از بیماران زایمان طبیعی هم ممنوع است باید سزارین انجام شود زیرا موقع زایمان طبیعی ویروس وارد بدن نوزاد شده و آن را مبتلا می کند که گاهی نیز کشنده و خطرناک است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +