The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

علت و درمان جوش و لکه های قهوه ای روی پوست بدن در بارداری چیست؟

سوال مخاطب:

هفته 26 بارداری هستم. افزایش وزن و فشار خون من طبیعی است. مدت 4-3 روز است که در ناحیه انگشتان دست و پا جوش های ریز زیر پوستی با خارش احساس می کنم و همچنین لک های قهوه ای بسیار کم رنگی در ناحیه پشت دستم دیده می شود علت چیست و چه باید کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

قاعدتا در جریان بارداری به دلیل تغییرات هورمونی جوش ها و لکه های قهوه ای به خصوص در صورت، دور پستان ها، پشت دست و خط وسط شکم که از جناغ تا پایین کشیده می شود اتفاق می افتد ولی این که فقط در دست ها دیده شوند بیشتر می تواند نشان دهنده حساسیت باشد که بهتر است به متخصص پوست مراجعه کنید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +