The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

علت بیماری زردی در بارداری و آیا این موضوع خطرناک است؟

سوال مخاطب:

علت بیماری زردی در دوران بارداری چیست و آیا این موضوع برای مادر و جنین خطرناک است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

     

تا کنون چندین بار در این مورد توضیح کامل داده شده است ولی برای راحتی خیال شما باید بگویم زردی برای مادر مطلقا خطری ندارد و برای نوزاد هم تا 8 مسئله ساز نیست و اگر بالاتر برود با فتوتراپی تا حدی می‌توان آن را کاهش داد. در نهایت اگر از 20 بالاتر برود نیاز به تعویض خون در نوزاد پیش می‌آید. در هر صورت برای نوزاد نیز بی‌خطر است، به شرط اینکه پزشک نوزاد شما مراقب باشد. در ضمن برای پیشگیری راهی وجود ندارد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +