The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تست بارداری با وایتکس چیست و چگونه انجام می شود؟

اگر اخیرا برای باردار شدن و گسترش خانواده تان اقدام به بارداری داشته اید، ممکن است این روزهای انتظار تا موعد قاعدگی و یا دیدن نشانه های بارداری خیلی دیر بگذرد. به همین دلیل بسیاری از بانوان به فکر استفاده از روش های تست بارداری خانگی همچون تست بارداری با وایتکس و ادرار می افتند. اگر بپرسید که تست بارداری با وایتکس چقدر صحت دارد، باید به شما بگوییم که در حقیقت این روش ها هیچگونه پایه و اساس علمی ندارند و تنها بر اساس باورهای عمومی شهرت پیدا کرده اند. بنابراین نمی توان بر مبنای آنها، درمورد باردار بودن و یا نبودن نتیجه قطعی گرفت.

تست بارداری با وایتکس چگونه است؟ 

استفاده از تست بارداری با وایتکس، یکی دیگر از روش های تشخیص حاملگی در منزل است. برای انجام این کار مقداری از ادرار اول صبحتان را در یک لیوان یکبار مصرف جمع اوری کنید. دلیل تاکید بر ادرار اول صبح، غلیظ بودن آن است و هیچ ارتباطی به ناشتا بودن شما ندارد. اگر به هر دلیلی امکان استفاده از ادرار اول صبح وجود نداشت، به مدت 4 ساعت دستشویی نرفته و مایعات نخورید، تا ادرار غلیظ شود، سپس نمونه بگیرید. در مرحله بعد به مقدار مساوی ادرار و وایتکس را با هم مخلوط کنید، اگر دیدید که ترکیب حاصل تغییر رنگ داد و کف کرد، احتمالا باردار هستید اما اگر هیچ تغییری مشاهده نکردید احتمالا بارداری رخ نداده است. ادرار مادران باردار با سایر بانوان یک تفاوت مهم دارد آن هم وجود هورمون گنادوتروپین جفتی انسانی در آن است که احتمالا شما آن را با نام عدد بتا می شناسید. اعتقاد بر این است که در اثر وجود این هورمون در ادرار، وایتکس با آن واکنش نشان می دهد که منجر به تغییر رنگ محلول خواهد شد.

نکته بسیار مهم این است که با توجه به غیر علمی بودن روش تست بارداری با وایتکس، توصیه می شود برای اطمینان کامل، یک هفته بعد از تاریخ مقرر قاعدگیتان، به یک آزمایشگاه مراجعه کرده و تست بارداری انجام دهید.

 

مطالعه بیشتر:

1- بررسی انواع تست حاملگی در خانه به روش سنتی

2- روش استفاده از تست حاملگی خانگی یا بی بی چک

3- سریعترین تست بارداری در خانه برای تشخیص حاملگی