The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بررسی انواع تست حاملگی در خانه به روش سنتی

احتمالا یک خبر خوش برای مادرانی که در انتظار موعد مقرر قاعدگی خود هستند این است که با استفاده از تست حاملگی در خانه می توانید هرچه زودتر متوجه شوید که آیا باردار هستید یا نه؟ 

تست خانگی بارداری

دو هفته انتظار بین زمان لقاح تا زمان مثبت شدن تست بارداری بسیار زیاد به نظر می رسد. این دو هفته برای افرادی که ماه ها برای مادر شدن تلاش من کنند می تواند بسیار زجر آور باشد. اگر می خواهید هرچه زودتر بدانید که آیا باردار شده اید یا نه، استفاده از تست حاملگی در خانه می تواند گزینه خوبی باشد. اما درنظر داشته باشید که بیشتر روش های تست حاملگی خانگی علمی نبوده و تنها بر اساس باور های عمومی شهرت پیدا کرده اند بنابراین نمی توان از آنها به عنوان تست حاملگی خانگی دقیق همانند بی بی چک یاد کرد.

گرچه روش های تست حاملگي خانگي علمی نیستند ولی حداقل می توانند در این روزهای دلهره آور شما را سرگرم کرده و کمی از اضطراب شما کم کنند. برای اطلاع از انواع روش های تست خانگی بارداری با ما همراه باشید.

در تمامی روش هایی که باید از ادرار برای تست بارداری استفاده کنید، توصیه می شود که ادرار اول صبحتان را در یک لیوان یکبارمصرف جمع آوری کنید. دلیل اصلی تاکید بر ادرار اول صبح غلیط بودن آن است و هیچ ارتباطی با ناشتا بودن شما ندارد. اگر امکان استفاده از ادرار اول صبح فراهم نشد، به مدت 4 ساعت دستشویی نرفته، ادرار نکنید و همچنین مایعات نخورید تا ادرار شما به میزان کافی تغلیظ گردد.

1- تست بارداری در خانه با وایتکس

در این روش مقدار مساوی از ادرار جمع آوری شده (با توجه به نکات ذکر شده) را با وایتکس مخلوط کنید، اگر مخلوط حاصل بعد از چند دقیقه تغییر رنگ داد و کف کرد، شما باردار هستید.

2- تست حاملگی خانگی با قند

چند عدد قند را روی هم بر روی یک سطح صاف بگذارید، کمی از ادرار را به آرامی بر روی آنها بریزید، اگر قند ها حل شده و تجزیه شد باردار نیستید ولی اگر به یکدیگر چسبید و یک حالتی همانند یک توده تشکیل داد باردار هستید.

3- تست خانگی بارداری با خمیر دندان

بعد از جمع آوری نمونه ادرار کمی خمیر دندان سفید به آن بیفزایید. اگر رنگ خمیر دندان به رنگ آبی روشن تغییر کرده و یا کف کرد باردار هستید، در غیر این صورت  احتمالا خبری از بارداری نیست.

4- تست بارداری در خانه با نمک

یکی دیگر از روش های تست حاملگی در خانه، استفاده از نمک است. بعد از جمع آوری نمونه ادرار به آن یک قاشق نمک بیفزایید، اگر مخلوط حاصله رنگ متمایل به سفید و حالت پنیری شکل پیدا کرد باردار هستید.

5- تست حاملگی خانگی با جوش شیرین

در این روش دو قاشق جوش شیرین را در یک ظرف پلاستیکی ریخته و ادرار را به آن اضافه کنید، اگر بعد از 10 دقیقه رنگ محلول به رنگ آبی درآمده و حالت فومی پیدا کرد، شما باردار هستید.

استفاده از روش های تست حاملگی در خانه گرچه ساده، مقرون به صرفه و سریع به نظر می رسد، اما هرگز نمی توان بر اساس نتایج آنها درمورد باردار بودن و یا نبودن فردی نظر قطعی داد. به همین دلیل انجام آزمایش خون بارداری در زمان یک هفته بعد از موعد مقرر قاعدگی توصیه می گردد.

 

مطالعه بیشتر:

1- راههای تست بارداری در منزل قبل از موعد مقرر قاعدگی

2- روش استفاده از تست حاملگی خانگی یا بی بی چک

3- سریعترین تست بارداری در خانه برای تشخیص حاملگی