The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

سرپا ایستادن در دوران بارداری چگونه باید باشد؟

یکی از راهکار های بسیار مهم درمورد پشت سر گذاشتن دوران بارداری سالم و شیرین، رعایت نکات مربوط به طرز صحیح سرپا ایستادن در دوران بارداری است. باتوجه به تغییراتی که در اثر دگرگونی های هورمونی در بدن مادر ایجاد می شود، لازم است که طرز صحیح سرپا ایستادن در بارداری را بدانید تا دچار کمر دردها، درد لگن و ... نشوید. خانم مریم رضاخان کارشناس مامایی در این ویدیو طرز صحیح سرپا ایستادن در دوران بارداری را به صورت عملی توضیح می دهند.

ایستادن طولانی مدت در بارداری برای انجام کارهای مختلف از جمله شستن ظرف ها، ایستادن در صف و ... ممکن است در هر هفته بارها و بارها برای شما پیش آید. نکته بسیار مهم آن است که بانوان باردار هرگز نباید بیش از 20 دقیقه تا نیم ساعت سرپا بمانند. درواقع ایستادن طولانی مدت در بارداری به هیچ وجه برای شما و جنینتان مناسب نیست. اگر به هر دلیل مجبور شدید که مدتی را سرپا بایستید، رعایت نکات مربوط به سرپا ایستادن در دوران بارداری به شما کمک خواهد کرد تا از بدن خود مراقبت کنید. ابتلا به درد لگن، کمر درد و سخت تر شدن ادامه بارداری از جمله ابتدایی ترین عوارض سرپا ایستادن در دوران بارداری به شکل نادرست محسوب می شود.

در دوران بارداری سطح هورمون ریلکسین در بدن مادر به شدت افزایش می یابد. این هورمون بر روی عضلات، رباط ها و مفاصل تاثیر گذاشته و آنها را شل می کند. درجهت محافظت از بدن در برابر این تغییر لازم است که نکات مربوط به سرپا ایستادن در دوران بارداری را رعایت کنید:

  • در هنگام ایستادن بدن خود را طوری قرار دهید که دو برجستگی استخوانی لگن شما در یک راستا قرار داشته باشند. این کار سبب می شود که تقارن لگن حفظ شده و فشار بر روز هر دو پا به مقدار مساوی تقسیم گردد.
  • هنگام ایستادن پاهایتان را به اندازه عرض شانه ها باز کنید.
  • زانوها را به حالت منقبض نگه ندارید.
  • انگشتان هر دو پا را به حالت از هم باز شده بر روی زمین پخش کنید تا وزن شما در تمام کف پا پخش گردد.
  • لگن خود را کمی به سمت جلو بکشید. به این ترتیب که عضلات واژن خود را منقبض کنید گویا می خواهید توپ کوچکی را با کمک واژن خود نگه دارید.
  • طوری بایستید که شانه ها موازی یکدیگر در یک راستا باشد. 
  • گردن خود را طوری صاف نگه دارید که گویا نخی سرتان را از ناحیه تاج سر به سمت بالا می کشد. 
  • هرگز وزن خود را بر روی یک پا نیندازید حتی برای چند دقیقه.

با رعایت این نکات در مورد طرز صحیح سرپا ایستادن در دوران بارداری بارداری سالم تر و لذت بخش تری را پشت سر بگذارید.

منبع: نی نی پلاس