The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

قابل توجه مادران؛ شیر مادر چه مدت در فضای باز تازه می ماند؟

دکتر ژاکلین برایتون، استاد مدرسه پزشکی دانشگاه نیوکاسل و نویسنده کتاب " تغذیه با شیر مادر " می گوید:" باور این که شیر مادر در فضای باز و خارج از یخچال نگهداری شود و تازه و ایمن بماند سخت است.

 

 

این نوع شیر زمانی تازه و ایمن است که از دوشیده شدن اش زمان زیادی نگذشته باشد. شیر مادر حاوی آنتی بیوتیک های قدرتمندی است که باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد.

علی رغم این که تعداد زیادی از کارشناسان معتقدند شیر مادر را می توان هشت ساعت در فضای باز نگهداری کرد اما من معتقدم این نوع شیر را نمی توان بیش از شش ساعت در فضای باز و خارج از یخچال نگهداری کرد. بهترین روش نگهداری از بطری شیر مادر در فضای باز، قرار دادن آن در فلاسک پر از یخ است. "

 

منبع: fitpregnancy