The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

وجود تلویزیون در اتاق خواب، عامل چاقی کودکان

یافته های تازه نشان می دهند، دخترانی که در اتاق خواب شان تلویزیون دارند بیش از پسران به چاقی مبتلا می شوند.

دختران هفت ساله ای که در اتاق های خواب شان تلویزیون دارند 30 درصد بیش از سایر کودکانی که در اتاق های شان تلویزیون ندارند در معرض افزایش وزن و چاقی قرار دارند.

پسرانی که در اتاق های شان تلویزیون دارند نیز 20 درصد بیش از سایر کودکان در معرض اضافه وزن و چاقی قرار دارند.

محققان کالج سلطنتی لندن پس از مطالعه بر روی بیش از دوازده هزار و 500 کودک بریتانیایی دریافتند، در اتاق های نیمی از آنها تلویزیون وجود دارد.

دکتر آنجلا هیلمن، استاد کالج سلطنتی لندن و سرپرست این مطالعه گفت:" افزایش وزن و چاقی کودکان یکی از مهم ترین مشکلاتی است که سیستم بهداشت عمومی بریتانیا با آن دست و پنجه نرم می کند. یک سوم کودکان یازده ساله این کشور اضافه وزن دارند و یک پنجم آنها از چاقی رنج می برند. "

او افزود:" یافته های ما نشان می دهند، وجود تلویزیون در اتاق خواب کودکان و افزایش وزن و چاق شدن آنها در سال های ابتدایی نوجوانی با یکدیگر ارتباط دارند. "

استاد کالج سلطنتی لندن معتقد است کم تحرکی دختران عامل اصلی افزایش وزن و چاقی آنها است:" پسران در حین تماشای تلویزیون به کرات جست و خیز می کنند، در حالی که دختران چنین نمی کنند. "

کمبود خواب

دکتر هیلمن باور دارد، وجود تلویزیون در اتاق نشیمن به والدین امکان می دهد، مدت زمان تماشای تلویزیون فرزندان را مدیریت کنند.

او گفت:" فکر می کنم کمبود خواب - به دلیل تماشای بیش از اندازه شبانگاهی تلویزیون - نقش اساسی در افزایش وزن و چاقی کودکان ایفاء می کند. "

مصرف بیش از اندازه هله و هوله و بی تحرکی

نشستن جلوی تلویزیون و تماشای تبلیغ هله و هوله یکی از مهم ترین عوامل افزایش وزن و چاق شدن کودکان است.

دکتر هیلمن با اشاره به پخش شدن تبلیغات هله هوله ها در تلویزیون گفت:" یافته های ما نشان می دهند، ساعت ها نشستن جلوی تلویزیون و مصرف بیش از اندازه هله هوله های سرشار از نمک و شکر توسط کودکان وزن شان را به شدت افزایش می دهد."

مطالعه بیشتر:

1- خواب شبانه را فدای تلویزیون نکنید

منبع: daily mail