The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

استخوان درمانی یا استئوپاتی در دوران بارداری

در دوران بارداری برای پذیرایی از جنین درحال رشدتان، بدن‌ شما تحت تاثیر دگرگونی‌ها و تغییرات فراوانی قرار می‌گیرد. تغییرات حالت بدنی و افزایش وزن بسیار آشکار است، اما دیگر دگرگونی‌ها ملایم‌تر و پنهان خواهند بود، مثل تاثیرات هورمونی برای نرم کردن پیوندها و وضعیت جنین در حال رشد. این دگرگونی‌ها فشار بیشتری روی مفاصل و ماهیچه‌های ستون فقرات و ناحیه لگنی وارد می‌آورد.

 

معمول ترین شکایات دوران بارداری به شرح زیر است:

استخوان درمانی یا استئوپاتی در دوران بارداری چیست؟

استئوپاتی یکی از روش‌های پزشکی کل‌نگر است که باور دارد تمامی دستگاه های بدن در پیوند با یکدیگر بوده و تغییری نامطلوب در یکی از بخش‌های بدن، عملکرد سایر دستگاه‌ها را مختل می‌کند. تأکید این روش بر نقش اسکلت بدن و ماهیچه‌ها در درمان بیماری ها است. این متخصصین از دست‌های خود برای ماساژ چارچوب بدن برای ایجاد حرکت و عملکرد طبیعی استفاده می‌کنند. این روش بیشتر با درمان دردهای ماهیچه ها نظیر کمردرد و گردن‌درد ارتباط دارد.

البته درمان‌های دوران بارداری متفاوت است. همان‌طور ‌که بارداری پیشرفت می‌کند، با کمک به بدن و تطبیق و حفظ تناسب، می‌توان روند طبیعی بارداری و زایمان را تسهیل کرد. درمان استئوپاتی با استفاده از روش‌های ایمن و موثر به این هدف می‌پردازد تا اطمینان حاصل ‌شود که مادر در همه حال راحت است.

طی زایمان، عوامل بسیاری سرازیر شدن بچه از میان لگن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. احتمال دارد لگن مادر سخت یا آسیب‌دیده باشد که می‌تواند مانع از عبور بچه از میان مجرای زایمان گردد. درمان استئوپاتی به متوازن کردن ساختار بدنی یاری می‌رساند تا اینکه سازوکارهای ناحیه لگنی و پشت شما در بهترین وضعیت و کمترین تنش یا محدودیت قرار گیرد.

درمان استئوپاتی برای تغییر و حمایت از شما و فرزندتان با کمترین درد و ناراحتی، توانایی بدنتان را به حداکثر می‌رساند.

 

آیا استخوان درمانی یا درمان استئوپاتی در دوران بارداری ایمن است؟

استئوپاتی برای مادر و فرزند ایمن و ملایم است. روش‌های استفاده شده در این دوران برای به حداقل رساندن خطرات به دقت بررسی شده‌اند. در این روش‌ها رفاه مادر در نظر گرفته می‌شود و احتمالاً روند درمان برای هر فرد به طور جداگانه تنظیم گردد.

 اگر در برخی از روش‌ها باید روی قسمت جلوی بدنتان دراز بکشید، درمانگرها از بالشتک‌های ویژه‌ی دوران بارداری استفاده می‌کنند. بارداران متقاضی می‌توانند به درمانگر بگویند که در چه وضعیتی راحت‌تر هستند. درمانگر استئوپات صرف‌نظر از اندازه‌ی بدنی می‌تواند هر خانمی را مداوا کند.

 

آیا درمان استئوپاتی پس از زایمان نیز کمک کننده است؟    

بر اساس نوع زایمان، بانوان می‌توانند دچار طیف وسیعی از مشکلات پس از زایمان شوند. استفاده از روش استئوپاتی به بازسازی و برقراری تنظیمات طبیعی ناحیه لگنی و توانایی حرکتی مدد می‌رساند و در نتیجه، هر درد و ناراحتی احتمالی را مرتفع سازد. اگر در خصوص زایمان فرزندتان احساس نگرانی می‌کنید، این مسئله نه فقط می‌تواند موجب پشت دردهای مداوم شود، بلکه اختلال در عادت ماهیانه، بی‌اختیاری (ادراری) تنشی و مشکلات گوارشی مثل یبوست را نیز ایجاد می‌کند.

درمان استئوپاتیک به ناراحتی‌هایی که با حالت بدنی بد هنگام شیردهی، بلند کردن صندلی یا گهواره بچه، حمل نوزاد و خم شدن روی گهواره‌ی بچه مرتبط می‌شود را نیز بهبود می بخشد.

به طور کلی، درمان های پس از زایمان به مراقبتهای پیشگیرانه دراز مدت کمک می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا با آرامش از وجود نوزادتان لذت برید.      

 

مطالعه بیشتر:

1- کلستاز یعنی چه و کلستاز داخل کبدی را چگونه درمان کنیم؟

2- درمان حالت تهوع صبحگاهی در دوران بارداری

3- درمان عفونت لیستریا یا لیستریوز در بارداری

4- علت سرطان دهانه‌ رحم چیست و چگونه درمان می شود؟