The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بالش بارداری چیست و استفاده از آن چه فوایدی دارد؟

بارداری دوره ای هیجان انگیز و چالش برانگیز برای مادران آینده است. 9 ماهی که مستلزم مراقبت و سخت کوشی شدید مادر است تا اطمینان یابد جنین در امنیت کامل قرار دارد و تمام حمایت های لازم و تغذیه مناسب برای رشد مناسب را دریافت می‌کند.

به همان اندازه که جنین برای رشد و سلامت هنگام تولد نیازمند مواد مغذی از درون است، مادر نیز می بایست اطمینان یابد جنین به لحاظ فیزیکی از بیرون در امنیت کامل قرار دارد. از این رو بسیار مهم است که مادر در محیط امن و راحتی قرار داشته باشد و بتواند به راحتی حرکت کند.

یکی از جنبه های مهمی که باید به آن توجه زیادی کرد وضعیت خوابیدن مادر است. پدرها و مادرهای آینده بسیاری از شب ها بی خواب می‌شوند تا اطمینان یابند مادر در وضعیتی قرار نمی‌گیرد که به جنین آسیب برسد.

تشک های عادی جهت ایجاد آسایش برای بانوان باردار طراحی نشده‌اند و ممکن است باعث بدن درد و اختلال خواب شود. این‌جاست که بالش بارداری به کار می‌آید.

چرا بالش های معمولی برای بانوان باردار مناسب نیست؟

بالش های معمولی ممکن است پشتیبانی لازم را از بانوان باردار بعمل نیاورند، چراکه برای انجام این کار طراحی نشده‌اند. بالش های معمولی وقتی هنگام خواب غلت می‌زنید ممکن است سر بخورند و موجب ناراحتی و بدن درد شوند. با این حال، اگر به بالش خود عادت دارید و استفاده از آن در دوران بارداری برای شما راحت است، باید به استفاده از آن ادامه بدهید.

 

بالش بارداری چیست؟

بالش بارداری یک بالش با طراحی خاص است تا مناسب تغییر شکل و انحناهای بدن در دوران بارداری باشد و وضعیت‌های مختلف را هنگام خواب پوشش بدهد. این بالش ها طوری طراحی شده‌اند که از تمام بدن پشتیبانی کنند و به همین خاطر بسیار درازتر از بالش های معمولی هستند. بالش بارداری خوابیدن در این دوران را بسیار راحت‌تر می‌کند و در مراحل آخر بارداری که خوابیدن در وضعیت عادی تبدیل به یک چالش واقعی می‌شود بسیار مفید است.

 

بالش های بارداری و بالش های معمولی چه تفاوتی با هم دارند؟

بالش های بارداری با دارا بودن انحناها و شکل های لازم به منظور سازگاری با شکل بدن بانوان باردار، به طور خاص برای پشتیبانی از شکل و اندازه در حال تغییر بدن آن‌ها طراحی شده است. از طرف دیگر، بالش های معمولی صاف و دراز هستند. ممکن است برخی از بانوان باردار با بالش های متداول احساس راحتی بکنند و برخی بالش های بارداری دیگری را برای راحتی و قابلیت تغییر شکل آن‌ها ترجیح بدهند. اگر بالش بارداری یو شکل را تهیه و استفاده کنید این تفاوت را درک خواهید کرد.

با این که ممکن است به نظر برسد بالش‌ از منظر کلی برای بانوان باردار اهمیت چندانی ندارد، اما وسیله بسیار مهمی است که می‌تواند آسایش و پشتیبانی بهتری را فراهم آورد. مهم است که نوع مناسب بالش را پس از ارزیابی نیازهای مادر انتخاب کنید. یک بالش خوب به کاهش بدن درد و کمر درد که به خاطر افزایش وزن در دوران بارداری رخ می دهد کمک می‌کند. از همه مهم‌تر، این اطمینان را ایجاد می‌کند که مادر خواب خوب و راحتی را که برای سلامت مادر و جنین بدان نیازمند است دریافت می‌کند.

بالش بارداری از کجا بخرم؟

 بالش ارداری بالش بارداری یو شکل یا هر نوع دیگری را می توانید از فروشگاه های لوازم سیسمونی و یا از لوازم پزشکی تهیه کند.

فواید استفاده از بالش بارداری

واضح ترین فایده بالش بارداری این است که با پشتیبانی از بدن به خواب بهتر کمک می‌کند. موارد زیر فواید استفاده از بالش بارداری است:

1- استفاده از بالش بارداری دردهای بدن را تسکین می‌دهد

با افزایش وزن بدن در دوران بارداری،‌ فشار زیادی به کمر، لگن و پاها وارد می‌شود. استراحت دادن این بخش‌های بدن اهمیت زیادی دارد و تنها زمانی امکان‌پذیر است که بتوان در وضعیت مناسبی خوابید. بالش بارداری پشتیبانی و راحتی لازم برای این بخش‌ها را فراهم می‌آورد و استراحت مناسبی را تضمین می‌کند و دردها را تسکین می‌دهد.

2- استفاده از بالش بارداری جریان خون را تقویت می‌کند

خوابیدن به پهلو گردش خون را بهبود می‌بخشد و برای بانوان باردار توصیه می‌شود. برای عده‌ای ممکن است خوابیدن به پهلو به خاطر بزرگ شدن شکم سخت باشد. بالش بارداری به خاطر نرمی زیاد خود اجازه می‌دهد بتوانید راحت به پهلو بخوابید و به این ترتیب به جریان بهتر خون در بدن کمک می‌کند.

3- استفاده از بالش بارداری برای ساعات خواب بهتر، آسوده تر و طولانی تر

خواب خوب کلید بارداری قوی و مطمئن است. بالش بارداری به شما اجازه می‌دهد برای مدت طولانی تر و بهتر بخوابید.

4- استفاده از بالش بارداری مفید حتی برای بعد از زایمان مفید است

بالش بارداری حتی برای بعد از بدنیا آمدن نوازد هم مفید است و می‌توان با آن نوزاد را در وضعیت مناسب قرار بدهید و به او یاد بدهید چطور شیر را درست بمکد.

 

چه زمانی می‌توان استفاده از بالش بارداری را شروع کرد؟

بهترین زمان استفاده از بالش بارداری برای هر مادر فرق می کند در حقیقت زمان مشخصی برای شروع استفاده از بالش بارداری وجود ندارد، اما می‌توانید وقتی احساس کردید هنگام خواب به سختی وضعیت خود را عوض می‌کنید استفاده از آن‌ها را شروع کنید. حدود هفته بیستم شکم شروع به بزرگ شدن می‌کند و این به خاطر افزایش وزن موجب درد در رباط ها و بخش های دیگر بدن می‌شود. این وقت خوبی برای شروع استفاده از بالش بارداری است.

 

مطالعه بیشتر:

1- آیا استفاده از انواع بالش بارداری مفید است؟

2- آیا استفاده از بالش های گرمایی در دوران بارداری بی خطر است؟

3- روش های انتخاب بالش بارداری مناسب

4- روش های استفاده از انواع بالش بارداری به همراه عکس