The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چکاپ و آزمایشات قبل بارداری شامل چیست؟

سوال مخاطب:

انجام چه آزمایش هایی قبل از اقدام برای بارداری لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

چنانچه سن زیر سی سال باشد فقط آزمایشات روتین مانند قند، کم خونی، ادرار و ... و سونوگرافی لازم است ولی در سنین بالاتر بررسی های فشار خون، دیابت، قلبی و ... نیز بهتر است انجام شود. معمولا آزمایشات مفصل تر را در بیمارانی که مسن تر هستند یا سابقه نازایی و سقط دارند را انجام می دهند. در هر حال انجام آزمایش اسپرم یکی از ضروریات است چون 50% حاملگی به مرد بستگی دارد پزشکان اغلب دو یا سه آزمایش جداگانه را انجام می دهند تا به نظر نهایی درباره سلامت اسپرم برسند. .عاقلانه این است که علاوه بر سرخجه بقیه و حتی هپاتیت B نیز آزمایش شود تا اگر منفی بود واکسیناسیون لازم و کامل انجام شود بعد برای حاملگی اقدام گردد تا در جریان بارداری با مشکل مواجه نشوند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +